Inklinometry (10 produktów)

Przyłącze

Liczba osi pomiarowych

Zakres pomiarowy (ustawienie fabryczne)

Standard interfejsu

Wyjście

Napięcie zasilania [V]

Rozdzielczość

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Inklinometry

Ilość produktów: 10

Wyświetlanie 1-10 z 10 elementów
Inklinometry, Analogowe • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Inklinometry wykorzystuje się w wielu aplikacjach – począwszy od konstrukcji maszyn, skończywszy na automatyce przemysłowej. Należą do podstawowych urządzeń umożliwiających monitorowanie przemieszczeń i odkształceń. Nasza oferta obejmuje inklinometry analogowe, które do pomiarów wykorzystują element Halla lub magnetorezystor. Są one przystosowane do pracy w szerokim zakresie temperatur i charakteryzują się mocną konstrukcją. Jako profesjonalny sklep elektryczny zapewniamy pomoc przy wyborze odpowiedniego modelu, co pozwala uniknąć błędnego zamówienia.

Inklinometry renomowanego producenta w dobrej cenie

W kategorii enkodery obrotowe znajdują się m.in. enkodery liniowe oraz inklinometry produkowane przez markę Kübler, która stawia na urządzenia o niezawodnej pracy i długim czasie bezawaryjnego użytkowania. Ich cena w sklepie internetowym ABCelektro jest korzystna, a dodatkowym udogodnieniem jest możliwość płatności z odroczonym terminie. Jest to z naszej strony odpowiedź na nieprzewidziane sytuacje, które mogą się przecież przytrafić każdemu przedsiębiorcy. Zapewniamy również szybką wysyłkę inklinometrów analogowych, ponieważ doskonale wiemy, jak ważny jest w biznesie czas.

Inklinometry, znane również pod nazwą czujniki nachylenia, są dostępne w różnych wariantach – w związku z tym przygotowaliśmy filtry uwzględniające najważniejsze parametry, które klienci biorą pod uwagę. Zapewniamy także pomoc obsługi sklepu ABCelektro.

Zachęcamy do zapoznania się również z ofertą pierścieni ślizgowych.

close

Lista życzeń