Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Kategoria:

Pierścienie ślizgowe i ruchome kontakty elektryczne

Pierścienie ślizgowe
Znaleziono
42
/ 3
Znaleziono
42
/ 3

Pierścienie ślizgowe

Pierścienie ślizgowe to niemal bezobsługowe, niewidoczne elementy elektromechaniczne, które są niezbędne w automatyce przemysłowej, a w szczególności w urządzeniach powtarzających dany ruch wahadłowy lub obrotowy. Oferta sklepu internetowego ABCelektro obejmuje produkty marki Kübler – producenta stawiającego na innowacyjne rozwiązania, dzięki którym łatwiej ograniczyć koszty związane z wymianą elementów automatyki. Są to pierścienie ślizgowe standardowe, które gwarantują niezawodną transmisję sygnałów elektrycznych, a także sygnałów analogowych oraz cyfrowych.

Pierścienie ślizgowe – standardowe elementy do wielu aplikacji

Tuleje ślizgowe standardowe znajdują zastosowanie w różnych aplikacjach – czynnikiem decydującym o przeznaczeniu pierścienia są jego parametry, których porównanie umożliwia nasz sklep elektryczny. Ruchome kontakty elektryczne wykorzystuje się m.in. w specjalistycznych pojazdach budowlanych czy ratowniczych, w stołach obrotowych stosowanych do butelkowania, maszynach pakujących, a także w urządzeniach przeładunkowych.

Pierścienie ślizgowe nie należą do najtańszych elementów, ale ich cena jest adekwatna do jakości. Co więcej, jako sklep internetowy zapewniamy atrakcyjne warunki płatności oraz możliwość uregulowania zamówienia w odroczonym terminie. Nasza oferta obejmuje również enkodery obrotowe, złącza do czujników oraz szereg innych elementów automatyki przemysłowej. Dzięki temu nasi klienci mogą zyskać stałego, a przede wszystkim jednego zaufanego dostawcę.