Taśmy (832 produktów)

Cena

0,00 zł - 5 145,00 zł

Producent

Typ produktu

Szerokość [mm]

Szerokość [mm]

Długość [m]

Grubość [mm]

Wymiary

Klej

Nośnik

Nośnik

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Taśmy opakowaniowe

Ilość produktów: 24

Wyświetlanie 1-24 z 24 elementów
Taśmy Opakowaniowe, Pakowe Do Kartonów • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

W tej kategorii polecamy taśmy opakowaniowe do pakowania i zaklejania kartonów, które nadają się do opakowań z tektury, folii, papieru czy innych materiałów. Taśmy pakowe należą do najpopularniejszej z form zabezpieczania różnego rodzaju przesyłek, paczek czy towarów. Dostępne są zarówno w wersjach zwykłych, jak i wzmocnionych, wyróżniających się dużą wytrzymałością mechaniczną. Nasz sklep elektryczny oferuje taśmy opakowaniowe kilku rodzajów, pochodzące od renomowanego producenta — firmy ASTAT.

Taśmy opakowaniowe — rodzaje i zastosowanie

Taśma opakowaniowa występuje z różnymi rodzajami klejów i w wielu rozmiarach. Dostępne są m.in. taśmy z klejem.:

  • akrylanowym — najsłabszy rodzaj taśmy, która świetnie nadaje się do zastosowań biurowych, a mniej do oklejania pudeł do transportu,
  • HotMelt — z kauczukiem syntetycznym o znacznie lepszych od taśm akrylowych parametrach klejenia. Zachowują swoje właściwości przy lekkich temperaturach ujemnych,
  • SOLVENT — z kauczukiem naturalnym, wyróżniające się najlepszymi parametrami klejenia, które zachowują swoje cechy zarówno w ciepłych, jak i mroźnych warunkach.

Duża różnorodność taśm pakowych sprawia, że mogą być z powodzeniem używane w bardzo wielu sektorach. Doskonale sprawdzą się podczas pakowania ręcznego, przy pomocy dyspenserów ręcznych i stołowych, a także do pakowania przy użyciu dyspenserów automatycznych. Taśmy pakowe są wykorzystywane w hurtowniach, magazynach, sklepach, firmach transportowych, logistycznych, handlowych, produkcyjnych i w wielu innych przedsiębiorstwach i instytucjach. Nadają się do stosowania jako taśma do kartonów, paczek czy folii.

Taśmy opakowaniowe mogą mieć także specjalne zastosowania:

  • taśmy „security” oprócz zabezpieczania pakunków podczas transportu, przy próbie odklejenia pozostawiają na powierzchni wyraźne ślady świadczące o naruszeniu paczki,
  • taśmy z nadrukiem pełnią funkcje informacyjne, np. mogą mieć naniesioną nazwę firmy, która nadała towar, informować o łatwej do uszkodzenia przesyłce czy przypominać o konieczności jej sprawdzenia w obecności przewoźnika.

Taśma pakowa to tylko jeden z rodzajów taśm, które oferuje sklep internetowy ABCelektro. Można tu znaleźć np. taśmy antyadhezyjne, taśmy dwustronnie klejące i inne taśmy i kleje. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

close

Lista życzeń