Taśmy (832 produktów)

Cena

0,00 zł - 5 145,00 zł

Producent

Typ produktu

Szerokość [mm]

Szerokość [mm]

Długość [m]

Grubość [mm]

Wymiary

Klej

Nośnik

Nośnik

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Taśmy rozprężne, uszczelki, uszczelnienia techniczne

Ilość produktów: 54

Wyświetlanie 1-24 z 54 elementów
Uszczelki Samoprzylepne, Taśmy Rozprężne, Uszczelnienia Techniczne • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

W ramach tej kategorii polecamy uszczelki samoprzylepne, taśmy rozprężne i inne uszczelnienia techniczne. Są to produkty wyróżniające się wysoką odpornością na działanie warunków atmosferycznych, na odkształcenia oraz dużą elastycznością. Zapewniają to materiały, z których je wykonano, takie jak pianka PU, EPDM czy filc. Nasz sklep elektryczny oferuje uszczelki techniczne znanych marek, m.in. ASTAT czy HUTCHINSON,

Uszczelki samoprzylepne i taśmy rozprężne w ofercie ABCelektro

Proponowane przez nas uszczelki samoprzylepne to wysokiej jakości produkty wykonane z gumy EPDM, które znajdują szerokie zastosowanie w różnych branżach. Są wykorzystywane np. do produkcji szaf przemysłowych i skrzynek czy jako taśma uszczelniająca do okien. Uszczelki techniczne służą również do zabezpieczania ostrych krawędzi na blachach metalowych lub szklanych i plastikowych elementach w wielu wyrobach. Stosowane są również jako zabezpieczenia przeciwuderzeniowe w regałach magazynowych, obudowach kas w supermarketach, a także do ochrony ścian na zamkniętych parkingach. 

Taśmy rozprężne są impregnowane syntetyczną powłoką, dzięki której zachowują wytrzymałość na warunki atmosferyczne oraz dobrze przylegają do powierzchni. Mogą być używane do uszczelniania okien i elewacji, a niektóre taśmy rozprężne również do montażu okien w ościeżu. Wtedy podczas oprawy okien służą jako uszczelniacze złączy okiennych. Taśmy uszczelniające dostępne są w różnych kolorach, dzięki czemu można je dobrać tak, aby nie wyróżniały się na tle uszczelnianych nimi powierzchni. Taśmy rozprężne zachowują wytrzymałość na rozciąganie nawet w niskich temperaturach. Ich zaletą jest to, że można je montować bez wstępnej obróbki podłoża i bez względu na pogodę. Znacznie ułatwia to planowanie prac i oszczędza czas. 

Uszczelki do okien samoprzylepne i inne uszczelnienia techniczne to tylko część z szerokiej oferty produktów do montażu i łączenia powierzchni ze sobą z naszego sklepu internetowego. Proponujemy również taśmy i kleje innych rodzajów, w tym: taśmy opakowaniowe, taśmy dwustronnie klejące czy taśmy adhezyjne. Zapraszamy!

 

close

Lista życzeń