Filtr (138 produktów)

Cena

270,00 zł - 70 110,00 zł

Producent

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Konwertery sygnałów

Ilość produktów: 138

Wyświetlanie 1-24 z 138 elementów
Konwentery Sygnałów, Przetworniki • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Zwiększ jakość sieci, kupując konwertery sygnałów w ABCelektro. Oferujemy urządzenia komunikacyjne producentów cenionych m.in. w branży automatyki takich, jak Phoenix Contact oraz Pepperl+Fuchs. Konwertery sygnałów stosuje się do przekształcania sygnałów analogowych na cyfrowe oraz odwrotnie, choć umożliwiają również przekształcanie innych protokołów komunikacyjnych. Dostępne w naszym asortymencie modele są proste w instalacji, ale co najważniejsze ułatwiają redukcję kosztów w firmie. W przypadku wątpliwości, który przetwornik sygnałów wybrać, służymy pomocą.

Kup konwertery, które gwarantują niezawodną transmisję sygnałów

Konwertery światłowodowe umożliwiają komunikację między sterownikami i czujnikami za pomocą różnych interfejsów. Jako sklep elektryczny zapewniamy szeroki wybór przetworników sygnałów – dzięki temu każdy z naszych klientów znajdzie model odpowiadający na zapotrzebowanie danej aplikacji. Urządzenia nie tylko zwiększają jakość sieci, ale również, dzięki zastosowaniu separacji galwanicznej między obwodami, poprawiają bezpieczeństwo systemu. W przypadku konwerterów światłowodowych nie ma też konieczności konfigurowania ustawień, co usprawnia ich obsługę.

Najważniejsze jest jednak to, że oferujemy przetworniki sygnałów, które zapewniają bezbłędną transmisję sygnałów, ale są też dostępne w konkurencyjnych cenach. Jest to możliwe, dzięki wieloletniej współpracy sklepu ABCelektro z dostawcami.

Szybka dostawa przetworników sygnału i nie tylko

Jeśli nie chcesz męczyć się z opóźniającymi się terminami dostaw, brakiem w magazynie sklepu i ograniczonym kontaktem ze strony obsługi, to ABCelektro jest idealnym partnerem do długofalowej współpracy. Klienci kompletują w naszym sklepie instalacje elektryczne, ale także zamawiają konwertery sygnału oraz inne urządzenia do komunikacji w przemyśle, ponieważ wiedzą, że stawiamy na najlepsze marki. Dzięki temu łatwiej uniknąć częstych awarii i konieczności wymiany poszczególnych elementów, a co za tym idzie pozwala to ograniczyć koszty. Dodatkową zaletą jest brak problemów komunikacyjnych z obsługą sklepu, co umożliwia przyspieszenie np. procesu zaopatrzenia. Zapraszamy do kontaktu!

Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą bramek sieciowych.

close

Lista życzeń