Złączki szynowe (3429 produktów)

Cena

0,00 zł - 56 640,00 zł

Producent

Typ produktu

Rodzaj

Zastosowanie

Kolor

Kolor

Kolor

Dodatkowe uwagi

Typ złącza

Napięcie [V]

Prąd [A]

Przekrój znamionowy przewodu [mm²]

Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego [mm²]

Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego [mm²]

Zakres przekrojów wg AWG

Certyfikat ATEX

Wysokość przy najniższym sposobie montażu [mm]

Prąd znamionowy In [A]

Prąd znamionowy In [A]

Główna

Główna

Złączki szynowe

Ilość produktów: 3429

Wyświetlanie 1-24 z 3429 elementów
Złączki szynowe • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Oferowane złącza do automatyki znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie ma miejsce przesył energii. To niezawodne wtyczki dostępne w różnych wersjach w zakresie liczby pinów, rodzaju wkładki czy obudowy. Wszystkie złącza przemysłowe oraz pozostałe akcesoria dostępne asortymencie ABCelektro pochodzą od sprawdzonych dostawców. Dzięki temu stanowią trwałe rozwiązanie na lata.

Niezawodne złącza przemysłowe

Złącza przemysłowe wielopinowe i pojedyncze przyczyniają się do zwiększenia niezawodności urządzeń elektrycznych. Wszystkie oferowane komponenty zostały odpowiednio przystosowane do wykorzystania w warunkach przemysłowych. Są wysoce odporne na wstrząsy, wibracje, wodę, pył czy wysokie i niskie temperatury.

Akcesoria 

Wśród nich znajdują się mostki, płytki, moduły czy termiki, niezbędne do montażu i prawidłowego funkcjonowania złączy.

Elementy wspólne

Czyli płytki końcowe, płytki działowe, bolce pomiarowe, mostki, śruby i tuleje oraz trzymacze dostępne w wielu wariantach, które z łatwością można dostosować do specyfiki konkretnej aplikacji.

Złącza śrubowe CBC

Tego typu złącza do automatyki montowane są na jednym rodzaju szyn montażowych - TS35. Z ich wykorzystaniem możliwe jest tworzenie połączeń równoległych.

Złącza wysokoprądowe

To złącza przemysłowe przeznaczone do podłączania przewodów o przekroju od 10 mm² nawet do 300 mm². Można montować je zarówno na szynie montażowej, jak i bezpośrednio na panelu. Dostępne warianty przyłączenia to: BB - oczkowe, BC - mieszane (zacisk śrubowy i przyłącze oczkowe), CC - śrubowe.

Złącza sprężynowe

Dzięki swojej specyfice złącza do automatyki montowane sprężynowo zapewniają prawidłowe połączenie nawet w niesprzyjających warunkach, jak wibracje czy wstrząsy. Dodatkowo umożliwiają łączenie do czterech przewodów (dwa wejścia, dwa wyjścia).

Oznaczniki do złączy

Oznaczniki na złącza przemysłowe posiadają symbole, zgodnie z którymi możliwy jest wybór rozwiązania przystosowanego do danego złącza.

Złącza bezpiecznikowe (Ø5x20mm)

Złącza przemysłowe tego typu wykorzystywane są w wielu aplikacjach. Funkcjonalnym rozwiązaniem są złącza bezpiecznikowe, sygnalizujące o przepaleniu bezpiecznika.

Złącza funkcyjne

Złącza funkcyjne to komponenty zapewniające szerokie możliwości zastosowania. Wśród nich znajdują się złącza śrubowe, bezpiecznikowe, pomiarowe, nożycowe oraz rozłączne.

Złącza miniaturowe

To złącza do automatyki przeznaczone do przewodów o niewielkim przekroju. Znajdują zastosowanie tam, gdzie powierzchnia montażowa jest ograniczona.

Złącza ochronne PE

Dzięki złączom przemysłowym tego typu następuje uziemienie. Jest ono możliwe wskutek montażu na szynie.

Bloki dystrybucyjne i połączeniowe

Za pośrednictwem bloków dystrybucyjnych i połączeniowych możliwe jest jednoczesne podłączenie wielu przewodów.

Złącza piętrowe

Wykorzystując złącza przemysłowe wielopinowe, możliwe jest podłączenie dużej liczby przewodów w sytuacji, gdy powierzchnia montażowa stanowi ograniczenie. 

Złącza pojedyncze 2,5 mm² do 70 mm²

Tego typu złącza do automatyki umożliwiają tworzenie połączeń równoległych za pomocą listy PMP, którą wystarczy zamontować do złącza, używając śrub i tulei.

Narzędzia do złącz

Akcesoria, które pozwalają przygotować złącze optymalnie przystosowane do danego rozwiązania, co zapewnia bezpieczeństwo całego połączenia.

close

Lista życzeń