Filtr (16 produktów)

Cena

2 385,00 zł - 7 365,00 zł
Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Moduły radiowe

Ilość produktów: 16

Wyświetlanie 1-16 z 16 elementów
Moduły Radiowe • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Możliwość komunikacji zdalnej z urządzeniami zewnętrznymi usprawnia działanie wielu aplikacji. Do tego są niezbędne moduły radiowe, których niewielkie wymiary sprawdzą się w niemal każdym projekcie np. automatyki przemysłowej. Dzięki rozbudowanej ofercie ABCelektro zamówisz wysokiej jakości odbiornik komunikacyjny w przystępnej cenie – jest to możliwe dzięki dobrej, długotrwałej współpracy z naszymi dostawcami. Jako profesjonalny sklep elektryczny zapewniamy również pomoc przy wyborze produktu dopasowanego do aplikacji – doskonale znamy parametry techniczne dostępnych u nas modułów radiowych.

Na co zwrócić uwagę, wybierając moduły radiowe?

Komunikacja radiowa stanowi niezbędny element komunikacji w przemyśle – znajduje zastosowanie w systemach zdalnego sterowania, układach automatyki, a także urządzeniach wyposażonych w inteligentne czujniki. Moduły radiowe to urządzenia komunikacyjne, które odpowiadają za przesyłanie i odbiór sygnałów drogą radiową. Wybierając model do danej aplikacji, należy zwrócić uwagę na zasięg, jaki osiąga dany odbiornik komunikacyjny. Istotna jest także liczba urządzeń, które moduł powinien docelowo obsługiwać. W związku z tym przygotowaliśmy wygodne filtry, które ułatwiają znalezienie odpowiedniego urządzenia. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości na temat zakresu funkcjonalności odbiorników komunikacyjnych, służymy merytorycznym wsparciem.

Odbiornik komunikacyjny – dobra cena, szybka dostawa

Klienci ABCelektro doceniają to, jak sprawnie dostarczamy instalacje elektryczne, moduły radiowe oraz inne produkty zamówione w sklepie. Co więcej, zapewniamy nie tylko konkurencyjne ceny, ale również możliwość ich negocjowania przy dłuższej współpracy. Oprócz tego umożliwiamy płatność z odroczonym terminem za odbiorniki komunikacyjne i inne elementy z oferty, co stanowi rodzaj nieoprocentowanej pożyczki, która daje naszym klientom większą elastyczność w działaniu.

Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą modułów przyłączeniowych.

close

Lista życzeń