Taśmy (832 produktów)

Cena

0,00 zł - 5 145,00 zł

Producent

Typ produktu

Szerokość [mm]

Szerokość [mm]

Długość [m]

Grubość [mm]

Wymiary

Klej

Nośnik

Nośnik

Główna

Główna

Taśmy dwustronnie klejące i filmy klejowe

Ilość produktów: 229

Wyświetlanie 1-24 z 229 elementów
Taśmy Dwustronnie Klejące, Filmy Klejowe • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

W tej kategorii oferujemy taśmy dwustronnie klejące i filmy klejowe pochodzące od renomowanych producentów, między innymi marki ASTAT czy ORAFOL. Mogą być one przeznaczone zarówno do zastosowań profesjonalnych, jak i prywatnych. Pracownicy naszego sklepu elektrycznego chętnie odpowiadają na pytania klientów, doradzając im w wyborze najlepszych rozwiązań do łączenia materiałów ze sobą.

Taśmy dwustronnie klejące i filmy klejowe — właściwości i zastosowanie

Taśmy dwustronne, które oferujemy, wyróżniają się wysoką odpornością na działanie promieniowania UV i innych niesprzyjających warunków atmosferycznych. Dzięki temu nie starzeją się i przez długi czas doskonale trzymają łączenia, a klienci są zadowoleni z ich długiej żywotności.

Taśmy klejące dwustronne wykorzystuje się w przemyśle na przykład do laminowania pianek czy innych tworzyw sztucznych. Mogą też służyć jako elementy łączenia części metalowych, lakierowanych czy wysokoenergetycznych. Do tego celu idealnie nadają się taśmy dwustronne wzmocnione. Chętnie sięgają po nie zarówno duże, jak i mniejsze zakłady produkcyjne.

Filmy klejowe i taśmy doskonale sprawdzają się również w zastosowaniach nieprzemysłowych. Można wykorzystywać je w domu do różnych celów montażowych, takich jak instalowanie listew wykończeniowych czy mocowanie obiektów tymczasowych do innych elementów. Sprawdzą się też w sklepach, restauracjach lub kawiarniach jako elementy ułatwiające wykonanie wystaw oraz dekoracji do imprez okolicznościowych w lokalach. To prosty i tani sposób na szybki montaż i demontaż wielu zmiennych elementów wystroju.

Internetowy sklep elektryczny ABCelektro ma w ofercie taśmy i kleje dostosowane do wielu rodzajów powierzchni, między innymi: taśmy do wykładzin, taśmy do maskowania powierzchni, taśmy opakowaniowe, a także taśmy na szpulach przemysłowych czy taśmy antyadhezyjne. Zachęcamy do zapoznania się z całością oferowanych przez nas produktów.

close

Lista życzeń