Taśmy (832 produktów)

Cena

0,00 zł - 5 145,00 zł

Producent

Typ produktu

Szerokość [mm]

Szerokość [mm]

Długość [m]

Grubość [mm]

Wymiary

Klej

Nośnik

Nośnik

Główna

Główna

Taśmy uniwersalne typu DUCT TAPE, taśmy PVC

Ilość produktów: 27

Wyświetlanie 1-24 z 27 elementów
Taśmy Duct Tape, PVC, Naprawcze • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Taśmy uniwersalne typu DUCT TAPE nadają się do stosowania przy różnego rodzaju naprawach, takich jak zaklejanie, łączenie czy izolowanie. Wykorzystuje się je również do łączenia otulin w instalacjach wentylacyjnych, grzewczych czy klimatyzacyjnych. Nasz sklep elektryczny oferuje taśmy naprawcze tego rodzaju od znanych producentów, takich jak ASTAT, SCAPA czy ADVANCE TAPES.

Taśmy typu DUCT TAPE i taśmy PVC — cechy i zastosowania

DUCT TAPE to bardzo popularne i niezawodne taśmy naprawcze, które wyróżniają się dużą wytrzymałością i odpornością na zrywanie oraz działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Najczęściej występują w srebrnym kolorze, ale dostępne są również wersje w innych barwach: niebieskiej, żółtej, czerwonej, zielonej, czarnej czy pomarańczowej. Cechują się wysoką początkową siła klejenia.

Taśma DUCT TAPE może występować na nośniku z laminatu PE z tkaniną bawełnianą, tkaninie z polietylenem lub tkaninie z PE. Jest wodoodporna i bardzo elastyczna, dzięki czemu łatwo dopasowuje się do chropowatych, nierównych powierzchni. Taśma naprawcza DUCT jest idealna do szybkich, doraźnych napraw, dzięki czemu jest powszechnie używana w wielu zakładach, przedsiębiorstwach, a także w domach prywatnych. Może być stosowana do łączenia otulin, bandowania, maskowania oraz ochrony powierzchni. Nadaję się m.in. do napraw folii, gumy czy powierzchni namiotów.

Taśmy na folii PVC wyprodukowane są na bazie polichlorku winylu. Cechuje je doskonała rozciągliwość, dzięki której można uzyskać dość gładką i szczelną powierzchnię. Taśmy te wykorzystywane są do łączenia otulin z wełny mineralnej albo pianki poliuretanowej pokrytej folią PVC.

Taśmy PVC znajdują zastosowanie do ochrony i maskowania w pracach remontowych na zewnątrz i wewnątrz budynków. Można ich używać również do uszczelniania i owijania rur i kanałów w ciepłownictwie, klimatyzacji i wentylacji. Oprócz tego nadają się do zaklejania kartonów o dużej wadze czy bandowania palet.

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałą częścią naszej oferty na taśmy i kleje, w której znajdują się m.in. taśmy dwustronnie klejące czy taśmy opakowaniowe.

close

Lista życzeń