Sterowniki PLC (1 product)

Cena

1 725,00 zł - 1 740,00 zł

Główna

Główna

Sterowniki PLC

Ilość produktów: 37

Wyświetlanie 1-24 z 37 elementów
Sterowniki PLC Logiczne i Przekaźniki Programowalne • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

W tej kategorii znajdują się sterowniki PLC i przekaźniki programowalne będące powszechnie stosowanymi urządzeniami w automatyce, a dokładniej w sterowaniu pracą maszyn i urządzeń. Są to produkty cenionych w branży producentów takich jak Pepperl+Fuchs i Phoenix Contact GmbH & Co. KG, co daje naszym klientom pewność, że oferta ABCelektro jest dostosowana do potrzeb polskich przedsiębiorstw. Zarówno sterowniki PLC, jak i przekaźniki programowalne dostępne w asortymencie różnią się parametrami, a obsługa sklepu zapewnia profesjonalne doradztwo przy wyborze odpowiedniego urządzenia.

Co to jest Sterownik PLC?

PLC, czyli Programmable Logic Controller, to programowalne sterowniki logiczne. Sterowniki przemysłowe różnią się od innych sterowników tym, że posiadają wejścia i wyjścia – zależność między nimi można dość dowolnie zaprogramować. Urządzenia te stosuje się tam, gdzie konieczne jest sterowanie specjalistyczną maszyną, a algorytm musi być precyzyjnie dopasowany do danego rozwiązania. Ze względu na sposób działania sterowników PLC umożliwiają one kontrolę i nadzór nad urządzeniami automatyki przemysłowej – pozwalają bowiem na wielokrotną zmianę algorytmu.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, jako sklep elektryczny zapewniamy pomoc przy wyborze sterowników logicznych, także biorąc pod uwagę ich cenę.

Czym są przekaźniki programowalne?

Przekaźnik programowalny, znany również jako przekaźnik inteligentny lub logiczny, to uniwersalne urządzenie wykorzystywane do sterowania aplikacjami automatyki przemysłowej i elektrotechniki. Jeszcze do niedawna przekaźniki programowalne traktowano jako prostsze rozwiązanie niż sterowniki PLC, ale pod względem funkcjonalności sytuacja uległa zmianie i granica między jednym a drugim produktem jest dużo cieńsza. To właśnie dlatego w naszym sklepie internetowym są dostępne oba urządzenia, a my pomagamy naszym klientom podjąć decyzje, które urządzenie będzie lepiej się sprawdzać w danym projekcie.

Sprawdź również: Akcesoria do sterowników PLC

close

Lista życzeń