Filtr (92 produktów)

Cena

45,00 zł - 10 620,00 zł
Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Moduły przyłączeniowe

Ilość produktów: 92

Wyświetlanie 1-24 z 92 elementów
Moduły Przyłączeniowe • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Moduły przyłączeniowe to niezbędne elementy do komunikacji w przemyśle. W sklepie elektrycznym ABCelektro zamówisz moduły medialne uznanych producentów, które powszechnie wykorzystuje się w branży. Ze swojej strony zapewniamy konkurencyjne ceny – jest to możliwe, dzięki dobrej, wieloletniej współpracy z dostawcami. Dostępne w naszym asortymencie moduły przyłączeniowe nie powodują strat w jakości transmisji i są wykorzystywane m.in. w sieciach Ethernet. W przypadku wątpliwości, który produkt wybrać, zapewniamy doradztwo – bazujemy na technicznej wiedzy i doświadczeniu.

Moduły przyłączeniowe – trwałość i przystępna cena

Utrzymanie wysokich standardów komunikacji sieciowej wymaga sprawdzonych rozwiązań, do których należą moduły mocy. Umożliwiają szybką i ekonomiczną transmisję sygnałów, jednocześnie gwarantując bezpieczeństwo użytkowania. W ABCelektro selekcjonujemy marki do asortymentu, ponieważ wiemy, jak ważna dla naszych klientów jest trwałość modułów medialnych. To właśnie dlatego oferujemy chipy protokołu slave producentów Phoenix Contact GmbH & Co. oraz Pepperl+Fuchs.

Zapraszamy również do długoterminowej współpracy ze sklepem ABCelektro. Jesteśmy sprawdzonym dostawcą elementów takich jak moduły przyłączeniowe oraz innych urządzeń komunikacyjnych. Klienci mogą liczyć udogodnienia w postaci atrakcyjnych warunków płatności – obejmuje to możliwość negocjowania cen za moduły mocy i inne produkty z asortymentu oraz możliwość płatności z odroczonym terminem. Dzięki współpracy z zaufanym sklepem elektrycznym, firma nie musi martwić się o regularność dostaw czy brak odpowiedzi ze strony obsługi.

Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą bramek sieciowych czy konwerterów sygnałów.

close

Lista życzeń