Główna

Główna

Fotowoltaika • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Czy Ty też widzisz, jak bardzo rozwija się w Polsce fotowoltaika? Dlatego też potrzebne są Ci skrzynie przyłączeniowe wysokiej klasy – klienci są dużo bardziej świadomi niż kilka lat temu i potrafią samodzielnie zweryfikować, czy usługa jest warta ich pieniędzy. Do tego niezbędne są skrzynki przyłączeniowe PV renomowanych producentów, takich jak Phoenix Contact, którego znajdziesz w ofercie sklepu ABCelektro. Urządzenia te odpowiadają za ochronę sprzętów przed konsekwencjami przepięć, dlatego nie ma sensu na nich oszczędzać.

Fotowoltaika – do czego służą skrzynie przyłączeniowe?

Fotowoltaika zapewnia dostęp do prądu w cenie niższej niż comiesięczne rachunki, które zresztą stale rosną. Instalacja potrzebuje jednak dodatkowego zabezpieczenia, które gwarantują właśnie skrzynie przyłączeniowe. Nie ma sensu jednak szukać oszczędności w tym obszarze. Skrzynki przyłączeniowe PV mają wymagające zadanie – dzięki działaniu skrzynek chronione są wszystkie urządzenia w miejscu, w którym działa fotowoltaika, co jednocześnie wydłuża ich żywotność.

Sprzedaż w branży fotowoltaicznej przynosi coraz większe zyski, a konkurencja nie śpi. Jeśli tworzysz instalacje fotowoltaiczne, to Twoi klienci docenią jakość i pewność, że nie działasz na ich niekorzyść. Z pewnością natomiast nie ucieszy ich to, że wybierasz słabe jakościowo komponenty. Jako sklep elektryczny pomagamy klientom podejmować najlepsze decyzje – kup skrzynię przyłączeniową z naszej oferty, a terminowo dostarczymy ją pod wskazany adres.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze skrzynki przyłączeniowej PV?

Prawidłowo działające instalacje elektryczne takie jak fotowoltaika potrzebują precyzyjnie dobranych komponentów. Na co zwrócić uwagę przy wyborze skrzyni przyłączeniowej? Istotna jest decyzja, czy montować skrzynkę AC czy DC, czy też może oba warianty, jeśli jest to większy system. Należy też sprawdzić jakość uziemienia oraz przekroju kabli przyłączeniowych. W ABCelektro pomagamy klientom wybrać modele dopasowane do instalacji fotowoltaicznych, ponieważ wiemy, jakie ma to znaczenie dla późniejszego bezpieczeństwa systemu. Sprawdź również nasze niezawodne narzędzia dla elektryka i rozdzielnice elektryczne.

close

Lista życzeń