Filtr (69 produktów)

Cena

0,00 zł - 375,00 zł

Producent

Bloki dystrybucyjne (69 produktów)

Cena

0,00 zł - 375,00 zł

Producent

Maksymalna liczba przewodów

Sposób mocowania

Materiał

Liczba szyn prądowych

Liczba połączeń na szynę prądową

Przekrój przyłączeniowy przewodów na szynę prądową [mm²]

Napięcie [V]

Prąd znamionowy In [A]

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Bloki dystrybucyjne

Ilość produktów: 69

Wyświetlanie 1-24 z 69 elementów
Bloki Dystrybucyjne, Rozdzielcze • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Bloki dystrybucyjne to elementy instalacji elektrycznej, które montuje się między innymi w szafach sterowniczych. Są dostępne w wersji na szynę DIN z mocowaniem pionowym lub poziomym, a także w wersji przeznaczonej do montażu bezpośredniego za pomocą wkrętów lub specjalnej taśmy samoprzylepnej. Oferujemy bloki dystrybucyjne producentów, którzy stawiają na nowoczesne rozwiązania, sprzyjające szybkiej instalacji. Ich cena jest dla naszych klientów konkurencyjna – dodatkowo zapewniamy sprawną dostawę oraz obsługę, dzięki czemu zakupy w sklepie internetowym rzeczywiście ułatwiają życie.

Bloki dystrybucyjne – szeroki wybór produktów

Jako sklep elektryczny online dbamy o rozbudowany asortyment, dlatego proponujemy bloki zacisków różniące się liczbą przewodów, które można w nich zamontować, sposobem mocowania, materiałem wykonania, napięciem znamionowym, czy liczbą zacisków na poziom. Produkty, które oferujemy, charakteryzują się bezpieczną i długoterminową pracę – odpowiada za to wysoka jakość wykonania, w tym wykorzystanie solidnych materiałów i dbałość o konstrukcję bloków dystrybucyjnych. Dzięki temu klienci wybierając nasz sklep internetowy, mają pewność, że ceny będą przystępne, a asortyment starannie wyselekcjonowany. Bloki połączeniowe dostępne w ABCelektro pozwalają tworzyć wytrzymałe połączenia, będąc odpornymi na wibracje oraz uszkodzenia mechaniczne.

Zastosowanie bloków dystrybucyjnych

Blok dystrybucyjny pozwala zorganizować przestrzeń w obudowie rozdzielczo-sterowniczej, dlatego jest to powszechnie stosowane rozwiązanie. Optymalizacja przestrzeni jest odpowiedzią na coraz mniejsze gabaryty szaf sterowniczych czy rozdzielnic proponowane przez producentów, a blok zacisków daje możliwość podłączenia różnych potencjałów. Co istotne, zastosowanie bloków pozwala uniknąć podłączania kilku przewodów pod jeden zacisk śrubowy, co obniża ryzyko awarii.

Bloki zacisków wykorzystuje się w aplikacjach przemysłowych, związanych ze sterowaniem, czy automatyzacją – wszędzie tam, gdzie konieczne jest jednoczesne zastosowanie kilku połączeń. Dostępne w naszym sklepie internetowym w korzystnej cenie bloki połączeniowe zwykle montuje się na szynie DIN i mocuje do paneli lub obudów.

close

Lista życzeń