Obudowy (1199 produktów)

Cena

0,00 zł - 14 160,00 zł

Producent

Wysokość [mm]

Głębokość [mm]

Głębokość [mm]

Typ produktu

Materiał

Liczba drzwi

Wypełnienie drzwi

Stopień ochrony (IP)

Stopień ochrony (IP)

Certyfikat ATEX

Główna

Główna

Szafki metalowe naścienne

Ilość produktów: 240

Wyświetlanie 1-24 z 240 elementów
Szafki Metalowe Wiszące Naścienne • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Szafki metalowe wiszące należą do podstawowego wyposażenia w przemyśle, produkcji, handlu oraz usługach. Dostępne w sklepie internetowym ABCelektro obudowy są wykonane z trwałych materiałów wysokiej jakości, co gwarantuje długą żywotność poszczególnych modeli. Szafki metalowe wiszące chronią mało skomplikowaną aparaturę elektryczną, ale można je również wykorzystać jako przestrzeń do przechowywania kluczy, czy narzędzi. Dodatkową korzyścią jest możliwość uporządkowania instalacji oraz jej estetycznego zabudowania.

Szafki metalowe – wiszące i solidnie wykonane

Szafki metalowe naścienne zapewniają skuteczną ochronę aparatury znajdującej się wewnątrz – jest to możliwe m.in. dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiału, który zabezpiecza instalacje przed działaniem czynników zewnętrznych. Mogą być wykonane z trwałej stali nierdzewnej, która doskonale radzi sobie z wilgocią oraz potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Szafki metalowe odpowiednie na ścianę można dodatkowo zabezpieczyć za pomocą zamka, który utrudni dostęp do zawartości niepowołanym osobom. Jako dobrze wyposażony sklep elektryczny posiadamy również tego typu akcesoria. W ofercie dostępna jest także szafka metalowa wisząca w wielu wariantach, co ułatwia wybór odpowiedniej obudowy.

Dlaczego warto zamówić metalową szafkę wiszącą w ABCelektro?

Szafki metalowe naścienne są dostępne niemal w każdym sklepie internetowym, ale nie nie każdy sklep zapewnia tak profesjonalną i zorientowaną na klienta obsługę. Zapewniamy możliwość negocjowania cen produktów, a także korzystne warunki płatności. Z tego też względu warto nawiązać dłuższą relację biznesową z ABCelektro – sklepem, który szybko reaguje na zapytania klientów, dba o jakość asortymentu i proponuje rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb.

W ofercie znajdują się zarówno szafki metalowe ścienne, jak i obudowy przemysłowe, które doskonale radzą sobie z trudnymi warunkami na terenie zakładu pracy. Dodatkowo warto przemyśleć inwestycję w inne szafy sterownicze jak szafy przemysłowe. W przypadku ewentualnych wątpliwości, służymy pomocą w doborze produktu do aplikacji.

close

Lista życzeń