Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas

Automatyzacja

Sklep ABCelektro od wielu lat jest dystrybutorem czujników i enkoderów do zastosowań przemysłowych. Urządzenia są najwyższej jakości i doskonale spełniają swoją rolę w różnych procesach automatyzacji produkcji.

Czujniki przemysłowe mamy dostępne w bardzo szerokiej gamie, zarówno do standardowych, jak i specjalistycznych rozwiązań. Jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni czujnik do każdej aplikacji. Nasz asortyment obejmuje m.in. czujniki: indukcyjne zbliżeniowe, optyczne, ultradźwiękowe, magnetyczne, pojemnościowe oraz AKP, np. czujniki temperatury producentów AECO, Sels, Limatherm Sensor, Apar .

W naszym portfolio jest też kompletna oferta enkoderów: obrotowych, inkrementalnych oraz liniowych systemów pomiarowych i pozycjonowania marki Kubler. Enkodery są wykorzystywane w różnego rodzaju liniach i maszynach produkcyjnych do mierzenia prędkości, przebytej drogi odległości lub do pomiaru obrotu danego elementu (obrabianego lub części maszyny).

Ofertę dla automatyzacji uzupełniają sterowniki PLC, które znacznie ułatwiają wykonywanie w maszynie powtarzalnych czynności. Maja szerokie zastosowanie w energetyce, transporcie czy też w budowie maszyn i linii produkcyjnych. Jesteśmy dystrybutorem przekaźników programowalnych i gniazd do przekaźników PLC marki Phoenix Contact, a także sterowników PLC marki Panasonic.

Ofertę dla automatyzacji uzupełniają programowalne regulatory temperatury, które pozwalają na kontrolę temperatury w procesach produkcyjnych, bez angażowania obsługi. Dostępne są regulatory marki APAR i Alfa Electric.

Nasz asortyment obejmujący szeroko pojmowaną automatyzację znajduje zastosowanie w wielu branżach: motoryzacyjnej, przeładunku i transporcie materiałów, drukarskiej, papierniczej, spożywczej, a także w utrzymaniu ruchu, energetyce i inżynierii mechanicznej.

Wszystkie dostarczane przez nas urządzenia, komponenty są innowacyjne i solidnie wykonane. Spełniają najbardziej wygórowane wymagania dotyczące trwałości i niezawodności.

Kategorie
Nie znaleziono kategorii
Filtry
Znaleziono
0
/ 0
Niestety nie mamy w ofercie produktów spełniających Twoje oczekiwania.
Znaleziono
0
/ 0