Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Drukarki etykiet

Jest 1 produkt.

Wyświetlanie 1-1 z 1 elementów
Drukarki do Etykiet - Przenośne, Laserowe, Przemysłowe, Wielofunkcyjne - Dobra Cena - ABC ELEKTRO • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Drukarki etykiet umożliwiają przygotowanie trwałych oznaczeń towarów w krótkim czasie. Są to urządzenia zapewniające większy komfort pracy, dlatego warto odpowiednio dobrać model. Oferujemy szeroki wybór drukarek etykiet, zawsze w przystępnych cenach i z gwarancją wydruku wysokiej jakości – dzięki temu znakowanie oraz identyfikacja różnego rodzaju produktów nie będzie stanowiło problemu. W asortymencie znajdują się drukarki etykiet przemysłowe oraz przenośne, które doskonale sprawdzą się w przypadku pracy mobilnej. Wybierz rozwiązanie dostosowane do zapotrzebowania firmy.

Drukarka do etykiet – przenośna czy przemysłowa?

Jest to pierwsze pytanie, na które warto sobie odpowiedzieć przed zakupem. O tym, która drukarka do etykiet sprawdzi się lepiej, decyduje przede wszystkim specyfika pracy. Urządzenia przenośne cechują małe gabaryty oraz wzmocniona obudowa ułatwiająca transport i korzystanie z drukarki w niemal każdych warunkach. Mobilne drukarki etykiet zwykle zasilane są akumulatorami, dlatego z powodzeniem używane są w pomieszczeniach pozbawionych dostępu do prądu. Mniejsze gabaryty nie wpływają jednak na funkcjonalność urządzeń – przenośne drukarki umożliwiają wydruk bezpośrednio na urządzeniu, a oznaczenia charakteryzują się wysoką jakością.

Z kolei drukarki przemysłowe to urządzenia stacjonarne, co umożliwia wydruk dużo większej liczby oznaczeń w krótkim czasie – najczęściej w oparciu o technologię druku termotransferowego. Ze względu na gabaryty sprzęt tego typu wiąże się z koniecznością zapewnienia odpowiedniej ilości miejsca w zakładzie. Przemysłowa drukarka termotransferowa charakteryzuje się jednak dużo większą wydajnością niż urządzenia mobilne, zapewniając maksymalną trwałość wydruku. Jednocześnie jest wyposażona w obudowę odporną na uszkodzenia mechaniczne, co zwiększa żywotność drukarki. Podsumowując:

 • przenośne drukarki etykiet doskonale sprawdzą się tam, gdzie jest ograniczona przestrzeń lub praca ma charakter mobilny,
 • stacjonarna drukarka do etykiet jest dobrym rozwiązaniem, jeżeli firma dysponuje odpowiednią przestrzenią, a zapotrzebowanie na oznaczenia jest bardzo duże.

Jakie korzyści zapewnia drukarka termotransferowa?

Termotransferowa drukarka do etykiet zapewnia trwały nadruk wysokiej jakości, dlatego najczęściej wykorzystywana jest do wydruku etykiet artykułów odzieżowych (metek) oraz kodów kreskowych. Oznaczenia drukowane technologią druku termotransferowego charakteryzują się większą odpornością na:

 • wilgoć,
 • wysokie temperatury,
 • światło,
 • ścieranie,
 • zabrudzenia,
 • zniszczenie,
 • środki czyszczące.

To właśnie z tego względu drukarki termotransferowe znajdują zastosowanie w warunkach przemysłowych, a więc w halach produkcyjnych i magazynach. Specjalna technologia sprawia, że wydrukowane etykiety nie blakną z czasem, co sprawia, że są to jedne z najczęściej wybieranych urządzeń.

Czym się kierować, wybierając drukarkę do etykiet?

Wszystkie drukarki przemysłowe wyróżnia wysoka wydajność, ale przed zamówieniem warto ustalić, ile oznaczeń miesięcznie planuje drukować firma. Określenie zapotrzebowania pozwoli uniknąć nietrafionego zakupu. Równie istotne jest ustalenie:

 • wymiarów, jakie mają mieć drukowane etykiety,
 • rozdzielczości,
 • czy etykiety mają być drukowane w kolorze.

Poszukując przemysłowej drukarki termotransferowej dobrze określić budżet, jaki możemy przeznaczyć na zakup oraz ilość miejsca, jaką dysponujemy. Uwzględniając wszystkie te czynniki, ograniczysz liczbę urządzeń wartych uwagi do niezbędnego minimum, co ułatwi podjęcie decyzji.

ABCelektro – najlepsze drukarki etykiet

Sklep internetowy ABCelektro zapewnia szeroki wybór drukarek do etykiet, które charakteryzuje solidna obudowa oraz wysoka wydajność. Proponujemy urządzenia renomowanych producentów, co daje gwarancję długotrwałego użytkowania drukarki. Jeżeli masz wątpliwości, który model zamówić, skontaktuj się z nami – pomożemy wybrać drukarkę przemysłową odpowiadającą na zapotrzebowanie Twojej firmy.

close

Lista życzeń