Filtr (70 produktów)

Cena

45,00 zł - 6 675,00 zł
Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Drukarki przenośne

Ilość produktów: 70

Wyświetlanie 1-24 z 70 elementów
Przenośne Drukarki Etykiet, Mobilne Drukarki • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Przenośne drukarki etykiet nowoczesne, praktyczne urządzenia umożliwiające szybki i łatwy wydruk oznaczeń, kodów kreskowych, naklejek itp. Nasz sklep elektryczny oferuje mobilne drukarki etykiet renomowanego producenta firmy BRADY, które umożliwiają projektowanie i drukowanie etykiet o wielu kształtach, wzorach i wymiarach.

Przenośne drukarki etykiet — urządzenia o wielu zastosowaniach

Przenośna drukarka do etykiet to bardzo przydatne urządzenie dla instalatorów lub elektryków. Dzięki niej mogą w łatwy sposób znakować montowane przez siebie gniazda, przewody lub oznaczać tablice rozdzielcze. Marka BRADY zadbała o dużą odporność i wytrzymałość tego urządzenia, dzięki czemu sprawdza się ono świetnie nawet w warunkach przemysłowych. Drukarka znaków przenośna posiada solidną obudowę z gumowymi elementami, Nie ulega uszkodzeniom nawet w razie upadku.

Drukarki mobilne do etykiet mają jednak o wiele więcej zastosowań. Są niezbędne w sklepach, hurtowniach, magazynach i innych obiektach handlowych. Służą tam do szybkiego wydruku na miejscu: paragonów, kodów kreskowych, cen i innych etykiet. Ułatwiają i pomagają w lepszej organizacji czasu pracy, bo pracownicy nie muszą już drukować naklejek w biurze, a mogą znakować przyjmowane produkty czy aktualizować etykiety artykułów sklepowych bezpośrednio na półkach. Drukarki przenośne to dla nich duża oszczędność czasu.

Drukarki do etykiet przenośne to także duże ułatwienie podczas sprzedaży w terenie np. na biletowanych imprezach plenerowych, pokazach, targowiskach czy płatnych parkingach. Dzięki nim możliwe jest szybkie drukowanie biletów lub paragonów sprzedaży. Mobilne drukarki usprawniają też pracę pracowników terenowych, takich jak inkasenci, którzy przez większość dnia nie mają dostępu do urządzeń stacjonarnych. W ten sposób mogą od razu drukować klientom faktury czy prognozy zużycia mediów na przyszłe okresy.

Przenośne drukarki do etykiet to tylko część sprzętów oferowanych przez nasz sklep internetowy w ramach systemów oznaczeń. Dostępne są także inne drukarki etykiet czy drukarki przemysłowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

close

Lista życzeń