Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Szanowni Państwo,
Bardzo dziękujemy za zainteresowanie i wizytę w naszym sklepie internetowym ABCelektro!

Jako firma Hotpin Sp. z o.o. prowadzimy działalność e-commerce na rynku polskim już od 2011 roku. Cały czas się rozwijamy, aby móc sprostać wymaganiom zarówno profesjonalistów, hobbystów, jak i klientów indywidualnych. Dzięki sprawnej realizacji dostaw zapewniamy Klientom ciągłość działań w aplikacjach przemysłowych, elektrycznych, energetycznych oraz utrzymania ruchu. Na naszą pomoc i wsparcie mogą liczyć też serwisanci, instalatorzy, hurtownie, sklepy oraz producenci. Oprócz obsługi zamówień, jesteśmy też do Państwa dyspozycji w zakresie fachowego doradztwa.

ABCelektro nie jest tylko sklepem internetowym, ale też partnerem biznesowym, który terminowo realizuje dostawy i wychodzi naprzeciw potrzeb Klientów.

W naszym asortymencie mamy szereg certyfikowanych produktów firm europejskich i amerykańskich. Posiadamy też wiele produktów prosto z półki, co znacznie przyspiesza termin realizacji zamówienia. Jesteśmy dystrybutorem zarówno uznanych marek, jaki i tych niszowych – zawsze wysokiej jakości.

Nasza oferta obejmuje ponad 100.000 produktów!

Znajdą Państwo u nas m.in.:

Szanowni Państwo, ABCelektro to sklep z szerokim doświadczeniem w branży instalacji elektrycznych oraz automatyki przemysłowej i nie ograniczamy się jedynie do sprzedaży naszego stałego asortymentu. W razie potrzeby pomagamy w poszukiwaniu trudnych do znalezienia elementów lub wraz z Klientem ustalamy optymalny dla danej aplikacji zamiennik. Każdy Klient po telefonicznym lub mailowym zgłoszeniu otrzyma od nas odpowiedź czy jesteśmy w stanie i w jakim czasie możemy zrealizować zamówienie danego urządzenia.

Każdego dnia przygotowujemy dziesiątki ofert handlowych i zapraszamy do przesyłania list asortymentowych, na które to zapytania odpowiemy, z przygotowaną dla Państwa najlepszą ceną i czasem realizacji.

Odbieramy telefony i e-maile od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 (za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy).

Zapraszamy też Państwa do zapisania się do naszego newslettera. Każdy Klient, który jest do niego zapisany ma zagwarantowane upusty cenowe oraz darmową dostawę już od kwoty 300 zł netto.

Nawigacja sklepu ABCelektro została skonstruowana, tak aby Klient mógł dotrzeć do odpowiedniego produktu w możliwie prosty sposób.
Możliwe są następujące ścieżki:

nawigacja główna, która ułatwia znalezienie produktów po konkretnej kategorii,

zaawansowana technicznie wyszukiwarka produktów po frazie, kodzie, nazwie lub grupie,

zakładka producenci, w której wybór asortymentu odbywa się poprzez konkretną markę,

zakładka katalogi, pogrupowana również po producentach (każdy produkt znaleziony w katalogu będzie możliwy do zamówienia, jeżeli jest aktualnie produkowany).

Wszelkie możliwości płatności i formy zamówień znajdziecie Państwo w zakładce Regulamin sklepu.

Firmy, które chcą ustalić indywidualne rabaty i warunki współpracy w ABCelektro zapraszamy do udziału w B2B - więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo w zakładce Współpraca B2B.

Jesteśmy dla Państwa także na Allegro!
Zapraszamy do kontaktu i zamówień w ABCelektro oraz pozostałych sklepach spółki Hotpin:


Przekazniki24.pl - to sklep, w którego ofercie znajdziecie Państwo pełna ofertę przekaźników: przemysłowe, czasowe, miniaturowe, subminiaturowe, instalacyjne, półprzewodnikowe, z wymuszonym prowadzeniem styku, bezpieczeństwa, nadzorcze, a także wszelkie potrzebne akcesoria i gniazda przekaźnikowe. Oferujemy przekaźniki wysokiej jakości wielu producentów, m.in.: Relpol, Finder, Comat Releco, Morsettitalia, Zetter, Elco, Eaton.


Obudowy24.pl - sklep został stworzony specjalnie dla ułatwienia wyboru odpowiedniej obudowy dla konkretnej aplikacji. W jednym miejscu Klient ma dostęp do pełnej oferty szaf sterowniczych, pulpitów, rozdzielnic modułowych oraz obudów. Szeroki asortyment obejmuje obudowy z wielu materiałów: aluminium, tworzywa sztuczne (poliwęglan, ABS, polistyren, poliester) oraz stal (nierdzewna, malowana). Obudowy pochodzą od renomowanych firm: ETA, Iboco, Abtech, Raychem, Kradex.


DrukarkiEtykiet24.pl - jest sklepem, w którym można znaleźć pełen asortyment amerykańskiej firmy Brady, która jest znanym producentem systemów oznaczeń. Do Państwa dyspozycji są: drukarki etykiet (termotransferowe, podręczne), materiały eksploatacyjne do drukarek (taśmy, etykiety, kalki, koszulki termokurczliwe, flagi, ERP itp.). Za pomocą techniki drukowania można w przejrzysty, a zarazem prosty i trały sposób oznakować przewody, kable rury, panele, przyciski, szafy sterownicze pulpity, fiolki laboratoryjne oraz wiele innych aplikacji. Nasi specjaliści są gotowi do pomocy przy wyborze odpowiednich produktów, zapewniamy też pełna opiekę posprzedażową.

close

Lista życzeń