Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas

Energetyka i pomiary

Współczesna energetyka stawia przed nami wiele wyzwań. Rosnące zapotrzebowanie na energię elektryczną musi się równocześnie wiązać ze wzrostem jakości.

Bardzo ważna dla prawidłowego działania przemysłu i zakładów produkcyjnych jest jakość energii elektrycznej. Zapewnienie energii odpowiedniej jakości do zasilania zakładów przemysłowych i produkcyjnych oraz poszczególnych maszyn zapewnia ciągłość produkcji i przedłuża żywotność urządzeń. Ciągłe monitorowanie energii elektrycznej jest jednym z priorytetów energetyki. Dla takich zastosowań mamy w ofercie pełną gamę analizatorów energii elektrycznej, zarówno tych przenośnych jak i stacjonarnych. W zależności od zapotrzebowania można dobrać odpowiedni analizator do niemal każdej aplikacji. Dostarczamy urządzenia renomowanych firm: Camille Bauer i A-eberle.

Do pomiarów parametrów sieci mamy w asortymencie urządzenia marek: Circutor, Camille Bauer i inne. Przy zastosowaniu analizatorów parametrów sieci można kontrolować i monitorować nie tylko jakość energii elektrycznej, ale też jej zużycie. Można je stosować zarówno w przemyśle, gospodarce komunalnej i w budynkach użyteczności publicznej.

Do pomiarów elektrycznych i weryfikacji obwodów elektronicznych, doskonałym rozwiązaniem jest zastosowanie multimetrów. W asortymencie mamy szereg takich urządzeń renomowanych firm: Camille Bauer, Testboy i Phoenix Contact.

Uzupełnieniem naszej oferty są woltomierze i amperomierze firmy Bontoon i, Tegam.

Wszystkie dostarczane przez nas urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty, które potwierdzają spełnianie wszelkich niezbędnych i wymaganych prawem norm.

Kategorie
Nie znaleziono kategorii
Filtry
Znaleziono
0
/ 0
Niestety nie mamy w ofercie produktów spełniających Twoje oczekiwania.
Znaleziono
0
/ 0