Kondycjonery sygnału (137 produktów)

Cena

120,00 zł - 5 085,00 zł

Producent

Liczba kanałów

Rodzaj połączenia elektrycznego

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Kondycjonery sygnału

Ilość produktów: 137

Wyświetlanie 1-24 z 137 elementów
Kondycjonery Sygnału, Przetworniki, Konwentery • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Przetworniki sygnałów służą do przekształcania, wzmacniania albo izolowania sygnału przesyłanego między urządzeniami. Ich celem jest dostosowywanie lub poprawianie go. Sklep internetowy ABCelektro oferuje kondycjonery sygnału od uznanych producentów komponentów elektrotechniki i rozwiązań dla branży automatyki przemysłowej, np. Phoenix Contact GmbH Co. KG.

Wysokiej jakości przetworniki sygnałów

Kondycjonery sygnału mają za zadanie pobieranie wejściowego sygnału prądowego, napięciowego lub częstotliwościowego i podawanie proporcjonalnego sygnału w podanym analogowym formacie wyjściowym. W tym procesie może dochodzić do przekształcania sygnału na analogowy sygnał prądowy proporcjonalny do częstotliwości wejściowej, wzmacniania słabego sygnału do przesyłania długim torem kablowym lub separowania sygnału od sygnałów innych urządzeń w systemie (separatory sygnału) Jako separator przetwornik sygnału wytłumia także pochodzące z obwodów wejściowych zakłócenia.

Największa grupa konwerterów sygnału to przetworniki temperatury i rezystancji przetwarzające standardowe sygnały oraz rezystancję potencjometrów na sygnały analogowe powszechnie wykorzystywane w automatyce przemysłowej.

Przetworniki sygnałów elektrycznych i mierniki prądu dostępne w naszej ofercie różnią się parametrami, dlatego zapewniamy fachową pomoc w doborze produktu do danego zastosowania. Nasz sklep elektryczny posiada bogaty asortyment z zakresu instalacji elektrycznych i miernictwa pomiarowego.

close

Lista życzeń