Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Filtry
Cena
0
0
-
Akcesoria
Rozdzielczość
Zasilanie
Certyfikat ATEX
Liczba kanałów
Max. rozwartość cęgi
Pomiar AC
Vmax / CAT
Prąd AC
Prąd DC
Prąd AC/DC
Prąd rozruchowy
Napięcie AC
Pamięć wartości szczytowych
Typy obsługiwanych sond
Dokładność
Kalibracja ISO 17025
Wysokość [mm]
Szerokość [mm]
Głębokość [mm]
Napięcie zasilające dla AC 50 Hz [V]
Napięcie zasilające dla DC [V]
Rodzaj napięcia zasilającego
Wyjście sterujące 1
Wyjście sterujące 2
Wyjście analogowe 4 mA ... 20 mA
Wyjście analogowe 0 V ... 10 V
Z interfejsem komunikacyjnym RS-485
Żywotność baterii [h]
Waga z bateriami [kg]
Dostępność
Producent
Seria
Kategoria:

Mierniki uniwersalne

Znaleziono
43
/ 3
Znaleziono
43
/ 3

Mierniki uniwersalne

Oferowane przez nas mierniki uniwersalne to cała gama urządzeń służąca do pomiarów z wyświetlaczami oraz samych wyświetlaczy. Wszystkie są wysokiej jakości i pochodzą od polskich i europejskich producentów, specjalizujących się w branży elektronicznej i elektrycznej m.in. firm APAR, Camille Bauer czy TEGAM.

Mierniki uniwersalne – urządzenia pomiarowo-kontrolne

Miernik cyfrowy uniwersalny może służyć do pomiarów m.in.:

  • temperatury,
  • prędkości obrotowej,
  • wilgotności,
  • impulsów,
  • napięcia.

Uniwersalne mierniki cyfrowe temperatury występują w kilku wariantach: z obudową na tablicę czy panel albo zasilane na baterie wraz z czujnikiem temperatury. Urządzenia te posiadają uniwersalne wejścia termometryczne: termoparowe, termorezystencyjne i cyfrowe dla sond. Są odporne na wszelkiego rodzaju zakłócenia, dlatego cechuje je wysoka dokładność pomiaru. Jak wszystkie dobre mierniki uniwersalne, mają szeroki zakres zasilania, zarówno napięcia stałego, jak i przemiennego.

Uniwersalne mierniki elektryczne (multimetry) stosuje się w branży elektrycznej, gdzie służą głównie do pomiarów napięcia i natężenia prądu stałego i zmiennego, rezystancji, diod itp. Charakteryzują się dużą ilością funkcji i niezawodnością, a także są proste w obsłudze.

Mierniki uniwersalne – działanie

Wielkości mierzone miernikiem uniwersalnym są przetwarzane w standardowy sygnał elektryczny, dzięki czemu można je odczytać na wyświetlaczu. Posiadają wejścia pomiarowe termometryczne, a także analogowe, napięciowe, rezystancyjne i prądowe. Cyfrowy miernik uniwersalny ma pamięć dla maksimum i minimum mierzonych wartości. Ponadto jego graniczne wartości można programować, a sam dostęp do nich zabezpieczyć hasłem. Na rynku występują także mierniki uniwersalne analogowe.

Duża ilość mierników uniwersalnych sprawia, że wybór odpowiedniego urządzenia może być utrudniony. Obsługa sklepu internetowego ABCelektro poleci Ci miernik o optymalnych parametrach.