Przetwornice napięcia DC DC (147 produktów)

Cena

45,00 zł - 5 295,00 zł

Producent

Znamionowe napięcie zasilające dla DC [V]

Moc wyjściowa [W]

Napięcie wyjściowe DC 1 [V]

Maksymalny prąd wyjściowy 1 [A]

Główna

Główna

Przetwornice napięcia DC DC

Ilość produktów: 198

Wyświetlanie 1-24 z 198 elementów
Przetwornice DC/DC - ABC ELEKTRO • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

AZO Digital jako firma technologiczna jest obecna w dziedzinie transportu kolejowego, drogowego i morskiego. Produkowane urządzenia, służące zmianie napięcia instalacji elektrycznej w pojazdach szynowych, ciągnikach i samochodach dostawczych oraz jachtach, łodziach motorowych, cechują się najlepszymi, autorskimi rozwiązaniami technicznymi.

Doświadczona kadra inżynierska AZO Digital, stosując standardy jakości wynikające z posiadanej ceryfikacji ISO9001:2008, wykonuje projekty urządzeń odpowiadające bieżącym potrzebom rynkowym.

Wszystkie wytwarzane produkty posiadają niezbędne atesty i certyfikaty bezpieczeństwa.

Przetwornice mogą być stosowane w samochodach osobowych (12V DC), samochodach ciężarowych (TIR - 24V DC), a także w innych układach i instalacjach DC. Tego typu produkty są przydatne przy zasilaniu urządzeń DC np. kompresorów, transmiterów FM, lodówki miniaturowe i tym podobne. Tego typu przetwornice doskonale sprawdzają się, gdy chcemy zwiększyć lub zmniejszyć poziom napięcia DC do pożądanego poziomu.

Przetwornica służą do obniżania lub podwyższania napięcia, posiadają elektroniczne zabezpieczenie przeciążeniowo-zwarciowe. W naszej ofercie znajdują się przetwornice w wielu wariantach i o różnym poziomie mocy, zależnie od potrzeb klienta. Dostępne są wykonania IP67 - wodoodporne, jak i przetwornice z separacją galwaniczną, które sprzedajemy pod zapytania mailowe. Jeśli są Państwo zainteresowani specjalistycznymi przetwornicami, zachęcamy do kontaktu z nami.

close

Lista życzeń