Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Czujniki Przemysłowe | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Indukcyjne, pojemnościowe, optyczne, ultradźwiękowe – czujniki należą do standardowych komponentów automatyki przemysłowej, bez których trudno wyobrazić sobie prawidłowe funkcjonowanie wielu procesów produkcyjnych. Wybór nie zawsze jest oczywisty, ponieważ ilość modeli dostępnych na rynku jest ogromna, dlatego jako sklep elektryczny zapewniamy wsparcie przy doborze czujnika do zapotrzebowania firmy. Czujniki przemysłowe mogą posiadać unikalne cechy stworzone z myślą o specyfice danej branży, dlatego wskazane są konsultacje ze specjalistami ABCelektro.

Czujniki – rodzaje dostępne na rynku

Czujniki (sensory) są „oczami” i „uszami” maszyn – ich zadaniem jest rejestrowanie sygnałów z otaczającego środowiska bez fizycznego kontaktu z danym obiektem. Dzięki temu możliwa jest automatyzacja, bez której nie byłoby wielu udogodnień i usprawnień zarówno w przemyśle, jak i w gospodarstwach domowych. Wyróżnia się między innymi takie czujniki jak:

Tych czujników przemysłowych jest oczywiście znacznie więcej – nasz sklep internetowy oferuje starannie wyselekcjonowane produkty, dzięki czemu klienci mają pewność, że wybierają sensor wysokiej klasy i mogą się skupić na doborze odpowiednich parametrów. Jako specjaliści zapewniamy wsparcie w tym procesie, co pozwala uniknąć nietrafionego zamówienia.

Czujniki przemysłowe – zastosowanie

Dostępne w naszym sklepie internetowym czujniki przemysłowe pełnią różne funkcje, dlatego tak ważny jest precyzyjny dobór urządzenia do aplikacji. Sensory położenia wykrywają obecność obiektów w ich bezpośrednim sąsiedztwie, natomiast czujniki kontroli poziomu umożliwiają wykrywanie obecności lub braków materiałów w procesach przemysłowych, czy systemach magazynowania. Czujniki przemysłowe są powszechnie wykorzystywane w automatyce, a ich cena zależy od zakresu funkcjonalności i tego, czy są przeznaczone do standardowego, czy specjalnego zastosowania. Naszym klientom zapewniamy wsparcie techniczne i pomoc przy wyborze odpowiedniego sensora spośród dostępnych w ofercie produktów.

close

Lista życzeń