Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Filtry
Cena
0
0
-
Kanał 1
Kanał 2
Kanał 3
Master-Slave
Obciążenia
Rodzaj
Sposób montażu
Technologia
Wejście na przycisk
Wysokość [mm]
Szerokość [mm]
Głębokość [mm]
Rodzaj napięcia
Stopień ochrony (IP)
Do montażu ściennego
Do montażu sufitowego
Liczba styków zwiernych
Kąt skanowania [°]
Maksymalna wysokość montażu [m]
Minimalny czas załączenia [s]
Maksymalny czas załączenia [min]
Regulacja lux [lx]
Średnica pola detekcji na powierzchni [m]
Napięcie znamionowe [V]
Zakres temperatury [°C]
Dostępność
Producent
Seria
Rodzaj napięcia
Materiał obudowy
Długość czujnika [mm]
Sposób łączenia na wyjściu
Wysokość czujnika [mm]
Kategoria:

Czujniki ruchu i obecności

Znaleziono
184
/ 13
Znaleziono
184
/ 13

Czujniki ruchu i obecności

Szukasz sposobu na zwiększenie poziomu ochrony swojego domu? Detektor ruchu to część systemu oświetleniowego o skutecznym działaniu. W momencie, kiedy czujnik wykryje w zasięgu swojego działania czyjąś obecność, załącza światło. W szerokiej ofercie ABCelektro dostępne są różnorodne modele, w tym także czujki ruchu, które dodatkowo pełnią taką samą funkcję jak czujnik obecności - reagują nawet na drobne ruchy, wciąż podtrzymując światło. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno czujnik ruchu mikrofalowy, jak i działający w oparciu o technologię PIR - Pasywnej Podczerwieni. Oferujemy czujki ruchu zróżnicowane pod względem dokładności, zasięgu czy zakresu pracy, wyróżniające się zarówno wytrzymałą konstrukcją, niezawodną jakością, jak i w dzisiejszych czasach estetycznym wyglądem. Sprawdź nasz asortyment - wybierz profesjonalny detektor ruchu i zadbaj o bezpieczeństwo Twoich domowników lub pracowników Twojej firmy.

Jak działają czujniki ruchu?

Czujniki ruchu służą do załączania oświetlenia wtedy, kiedy światło w pomieszczeniu lub na zewnątrz jest niewystarczające. Ścienny czujnik ruchu i obecności wykrywa ruch na podstawie detekcji promieniowania podczerwonego lub z wykorzystaniem mikrofal - czujnik ruchu mikrofalowy. W zależności od modelu sensor ruchu działa samodzielnie lub przekazuje sygnał do sterownika w celu załączenia oświetlenia. Dobrze ustawione urządzenia są w stanie wykryć praktycznie każdy, nawet najmniejszy ruch.

Jaki detektor ruchu wybrać?

W ofercie posiadamy różne modele czujek ruchu, spośród których wybierzesz rozwiązanie optymalnie przystosowane do Twoich potrzeb. Oferujemy m.in.:

  • czujnik ruchu sufitowy, ścienny, natynkowy, podtynkowy,
  • czujki ruchu o obszarze detekcji do 360°,
  • detektory ruchu wyposażone w dodatkowe funkcje, np. czujnik temperatury otoczenia, możliwość ograniczenia pola detekcji, funkcja czujnika obecności,
  • czujnik ruchu mikrofalowy i na podczerwień,
  • wysoce czułe czujniki ruchu do oświetlenia zamkniętych pomieszczeń,
  • lampy sufitowe typu plafon z czujnikiem ruchu,
  • czujniki ruchu montowane np. w halach magazynowych, gdzie wymagane jest poprawne działanie na dużych wysokościach,
  • czujki zewnętrzne i wewnętrzne.

Wybierz nowoczesny detektor ruchu, który odstrasza potencjalnych złodziei - poczuj się bezpieczniej. Nowoczesne detektory ruchu dostępne w naszej ofercie pomogą Tobie w codziennym życiu chroniąc również Twój dom przed niechcianymi złodziejami.