Czujniki ruchu i obecności (5 produktów)

Brand

Typ produktu

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Czujniki PIR

Ilość produktów: 172

Wyświetlanie 1-24 z 172 elementów
Czujniki PIR, Czujki Ruchu i Obecności na Podczerwień • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Czujniki PIR (Passive Infra Red – pasywnej podczerwieni) to najczęściej stosowane urządzenia w systemach alarmowych. Ich zadaniem jest wykrywanie ruchu i w zależności od przeznaczenia czujnika, uruchomienie alarmu, oświetlenia lub wentylacji. Jako profesjonalny sklep elektryczny oferujemy czujki PIR umożliwiające precyzyjny pomiar temperatury, a co za tym idzie skuteczną i szybką reakcję urządzenia. Ze względu na zróżnicowanie parametrów między poszczególnymi modelami, zapewniamy pomoc przy wyborze urządzenia.

Czujniki PIR o wysokiej czułości detekcji

Czujniki PIR należą do kategorii czujników ruchu i obecności, które identyfikują ruch za pomocą detekcji promieniowania podczerwonego. Znajdują zastosowanie w systemach alarmowych, a także w automatyce budynkowej. Czujniki ruchu 360 działają dzięki precyzyjnemu pomiarowi energii cieplnej – reagują na zmiany temperatury. Składają się z sensora piroelektrycznego odpowiedzialnego za wykrycie różnych poziomów podczerwieni.

Jakie są zalety czujników ruchu dostępnych w naszym sklepie internetowym? Czujniki mikrofalowe zużywają więcej energii, dlatego w przypadku modeli na podczerwień jej zużycie będzie mniejsze. Czujka ruchu PIR sprawdzi się doskonale zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy, identyfikując ruch niezależnie od czasu jego trwania. Cena urządzenia w naszym sklepie jest dla klientów korzystna, a dodatkową zaletą są niższe koszty eksploatacji niż w przypadku modeli mikrofalowych. Sprawdź jednak pozostałe czujniki ruchu i obecności.

close

Lista życzeń