Falowniki (26 produktów)

Cena

630,00 zł - 7 650,00 zł

Producent

Napięcie sieci [V]

Liczba faz wejściowych

Maksymalne napięcie wyjściowe [V]

Głębokość [mm]

Szerokość [mm]

Wysokość [mm]

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Falowniki 1-fazowe

Ilość produktów: 26

Wyświetlanie 1-24 z 26 elementów
Falowniki Jednofazowe, Przetworniki Mocy • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Falowniki 1-fazowe mają jedno kluczowe zadanie – zmianę częstotliwości prądu przemiennego. Regulują również napięcia, zapewniając tym samym płynne sterowanie napędami prądu przemiennego. Z tego też względu falowniki 1-fazowe są powszechnie stosowane w automatyce przemysłowej i domowej. Nie mogło ich zatem zabraknąć w ofercie naszego sklepu internetowego. Jako dostawca elementów automatyki stawiamy na świetne jakościowo rozwiązania – nie znajdziesz w asortymencie przemienników częstotliwości nieznanych producentów, a falowniki renomowanych marek.

Kiedy stosuje się falowniki 1-fazowe?

Falowniki jednofazowe wykorzystuje się w przypadku braku dostępu do sieci trójfazowej oraz kiedy silnik wymaga zasilania napięciem 3x230V AC. Jednofazowe przetworniki mocy są też tańszym rozwiązaniem, dlatego stosuje się je w budżetowych aplikacjach. W związku z tym klienci wykorzystują je m.in. w takich urządzeniach jak mieszalniki, podnośniki, tokarki, pompy, wentylatory, czy wiertarki. Znajdują również zastosowanie w przydomowych instalacjach fotowoltaicznych. Nadal jednak ważna jest jakość falowników jednofazowych – cena, choć niższa niż w przypadku falowników trójfazowych, nie powinna być jedynym kryterium decydującym o zakupie przemiennika.

Falowniki jednofazowe renomowanego producenta

Jako profesjonalny sklep elektryczny szczególną wagę przywiązujemy do jakości asortymentu – to między innymi dzięki temu zyskujemy zaufanie naszych klientów. Oferujemy falowniki zasilane jednofazowo renomowanego, polskiego producenta, który na pierwszym miejscu stawia bezawaryjność swoich urządzeń. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo przy wyborze odpowiedniego falownika oraz innych produktów z asortymentu ABCelektro.

Klientów B2B zachęcamy natomiast do stałej współpracy z naszym sklepem. Rejestracja daje dostęp do wielu udogodnień, w tym możliwości negocjowania rabatów na falowniki oraz uzyskania odroczonej płatności. Dbamy jednak nie tylko o długofalowe relacje, ale o każdą, nawet najmniejszą transakcję – dzięki temu zakup falownika jednofazowego w naszym sklepie internetowym jest wyjątkowo prosty.

W ofercie posiadamy również: układy gwiazda-trójkąt, hybrydowe rozruszniki silnika i wiele więcej.

close

Lista życzeń