Hybrydowe rozruszniki silnika (76 produktów)

Cena

540,00 zł - 1 680,00 zł

Producent

Liczba styków pomocniczych zwiernych

Liczba styków pomocniczych rozwiernych

Znamionowy prąd pracy dla AC-3, 400 V [A]

Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A]

Rodzaj układu rozruchowego

Znamionowy prąd pracy Ie [A]

Rodzaj napięcia sterowania

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Hybrydowe rozruszniki silnika

Ilość produktów: 76

Wyświetlanie 1-24 z 76 elementów
Hybrydowe Rozruszniki Silnika, Trójfazowe

W ofercie sklepu ABCelektro znajdują się hybrydowe rozruszniki silnika renomowanego producenta Phoenix Contact GmbH & Co. KG. Są to urządzenia umożliwiające uruchamianie silników w inteligentny sposób, jednocześnie zapewniając wysoki standard ich ochrony. Hybrydowe rozruszniki silnika charakteryzują się długą żywotnością i efektywną pracą, co przekłada się na bezpieczne przełączanie silników. Urządzenia wykorzystuje się do ochrony trójfazowych silników asynchronicznych o mocy od 50 W do 3 kW oraz do wykonywania funkcji nawrotnej.

ABCelektro – sprawdzony dostawca hybrydowych rozruszników silnika

Jako sklep elektryczny dbamy o rozbudowany asortyment – dzięki temu klienci nie muszą szukać specjalnych ofert w innych sklepach. Hybrydowe rozruszniki silnika, które znajdują się w tej kategorii, to urządzenia trójfazowe, zajmujące niewiele miejsca dzięki wąskiej konstrukcji. Dzięki technologii zastosowanej przez producenta wyróżniają się długą żywotnością, dzięki czemu zakup rozrusznika oznacza dobrze wydane pieniądze. We wszystkich dostępnych produktach istnieje możliwość montażu na szynie. W przypadku wątpliwości, które rozruszniki silnika wybrać, podpowiemy, jakie hybrydowe modele sprawdzą się najlepiej.

Dbamy o każdą transakcję – nie ma dla nas znaczenia, czy współpracujemy z klientem długo, czy jest to jednorazowy zakup trójfazowego rozrusznika silnika.

Niezawodna ochrona z hybrydowym rozrusznikiem silnika

Hybrydowe rozruszniki silnika dostępne w naszym sklepie internetowym to urządzenia producenta Phoenix Contact, który doskonale zadbał o ich funkcjonalność. Poszczególne modele są wyposażone w różne funkcje, takie jak ochrona silnika przed przeciążeniem, czy możliwość awaryjnego zatrzymania. Hybrydowe rozruszniki silnika są więc warte swojej ceny.

W ofercie ABCelektro znajdują się także falowniki, softstarty, układy gwiazda-trójkąt oraz inne elementy automatyki przemysłowej – zapewniamy sprawną dostawę zamówionych produktów oraz szybką odpowiedź na zapytania ze strony klientów.

close

Lista życzeń