Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Kategoria:

Hybrydowe rozruszniki silnika trójfazowe

Hybrydowe rozruszniki silnika
Znaleziono
75
/ 5
Znaleziono
75
/ 5

Hybrydowe rozruszniki silnika

W ofercie sklepu ABCelektro znajdują się hybrydowe rozruszniki silnika renomowanego producenta Phoenix Contact GmbH & Co. KG. Są to urządzenia umożliwiające uruchamianie silników w inteligentny sposób, jednocześnie zapewniając wysoki standard ich ochrony. Hybrydowe rozruszniki silnika charakteryzują się długą żywotnością i efektywną pracą, co przekłada się na bezpieczne przełączanie silników. Urządzenia wykorzystuje się do ochrony trójfazowych silników asynchronicznych o mocy od 50 W do 3 kW oraz do wykonywania funkcji nawrotnej.

ABCelektro – sprawdzony dostawca hybrydowych rozruszników silnika

Jako sklep elektryczny dbamy o rozbudowany asortyment – dzięki temu klienci nie muszą szukać specjalnych ofert w innych sklepach. Hybrydowe rozruszniki silnika, które znajdują się w tej kategorii, to urządzenia trójfazowe, zajmujące niewiele miejsca dzięki wąskiej konstrukcji. Dzięki technologii zastosowanej przez producenta wyróżniają się długą żywotnością, dzięki czemu zakup rozrusznika oznacza dobrze wydane pieniądze. We wszystkich dostępnych produktach istnieje możliwość montażu na szynie. W przypadku wątpliwości, które rozruszniki silnika wybrać, podpowiemy, jakie hybrydowe modele sprawdzą się najlepiej.

Dbamy o każdą transakcję – nie ma dla nas znaczenia, czy współpracujemy z klientem długo, czy jest to jednorazowy zakup trójfazowego rozrusznika silnika.

Niezawodna ochrona z hybrydowym rozrusznikiem silnika

Hybrydowe rozruszniki silnika dostępne w naszym sklepie internetowym to urządzenia producenta Phoenix Contact, który doskonale zadbał o ich funkcjonalność. Poszczególne modele są wyposażone w różne funkcje, takie jak ochrona silnika przed przeciążeniem, czy możliwość awaryjnego zatrzymania. Hybrydowe rozruszniki silnika są więc warte swojej ceny.

W ofercie ABCelektro znajdują się także falowniki oraz inne elementy automatyki przemysłowej – zapewniamy sprawną dostawę zamówionych produktów oraz szybką odpowiedź na zapytania ze strony klientów.