Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Filtry
Cena
0
0
-
Kanał 1
Kanał 2
Kanał 3
Komunikacja
Master-Slave
Obciążenia
Rodzaj
Sposób montażu
Technologia
Wejście na przycisk
Wysokość [mm]
Szerokość [mm]
Głębokość [mm]
Rodzaj napięcia
Stopień ochrony (IP)
Do montażu ściennego
Do montażu sufitowego
Liczba styków zwiernych
Kąt skanowania [°]
Maksymalna wysokość montażu [m]
Minimalny czas załączenia [s]
Maksymalny czas załączenia [min]
Regulacja lux [lx]
Średnica pola detekcji na powierzchni [m]
Napięcie znamionowe [V]
Zakres temperatury [°C]
Dostępność
Producent
Seria
Rodzaj napięcia
Sposób montażu
Kolor
Model
Kategoria:

Czujniki PIR oraz czujki ruchu i obecności na podczerwień

Czujniki PIR
Znaleziono
150
/ 10
Znaleziono
150
/ 10

Czujniki PIR

Czujniki PIR (Passive Infra Red – pasywnej podczerwieni) to najczęściej stosowane urządzenia w systemach alarmowych. Ich zadaniem jest wykrywanie ruchu i w zależności od przeznaczenia czujnika, uruchomienie alarmu, oświetlenia lub wentylacji. Jako profesjonalny sklep elektryczny oferujemy czujki PIR umożliwiające precyzyjny pomiar temperatury, a co za tym idzie skuteczną i szybką reakcję urządzenia. Ze względu na zróżnicowanie parametrów między poszczególnymi modelami, zapewniamy pomoc przy wyborze urządzenia.

Czujniki PIR o wysokiej czułości detekcji

Czujniki PIR należą do kategorii czujników ruchu i obecności, które identyfikują ruch za pomocą detekcji promieniowania podczerwonego. Znajdują zastosowanie w systemach alarmowych, a także w automatyce budynkowej. Czujniki ruchu 360 działają dzięki precyzyjnemu pomiarowi energii cieplnej – reagują na zmiany temperatury. Składają się z sensora piroelektrycznego odpowiedzialnego za wykrycie różnych poziomów podczerwieni.

Jakie są zalety czujników ruchu dostępnych w naszym sklepie internetowym? Czujniki mikrofalowe zużywają więcej energii, dlatego w przypadku modeli na podczerwień jej zużycie będzie mniejsze. Czujka ruchu PIR sprawdzi się doskonale zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy, identyfikując ruch niezależnie od czasu jego trwania. Cena urządzenia w naszym sklepie jest dla klientów korzystna, a dodatkową zaletą są niższe koszty eksploatacji niż w przypadku modeli mikrofalowych. Sprawdź jednak pozostałe czujniki ruchu i obecności.