Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Filtry
Cena
0
0
-
Dostępność
Marka
Producent
Seria
Materiał
Kolor
Model
Gatunek materiału
Przezroczysty
Bezhalogenowe
Zabezpieczenie powierzchni
Średnica nominalna [mm]
Długość taśmy [mm]
Szerokość taśmy [mm]
Fluorescencyjne
Obszar nadruku
Odporność na promienie UV ASTM D6779
Możliwość rozpięcia
Zamknięcie opaski
Certyfikat UL
Maks. średnica wiązki [mm]
Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94
Grubość opaski [mm]
Sposób montażu
Nadruk
Z polem tekstowym
Średnica wewnętrzna przed skurczeniem [mm]
Średnica wewnętrzna po skurczeniu [mm]
Z klejem w środku
Współczynnik kurczliwości
Rodzaj
Sposób mocowania
Grubość ścianki po skurczeniu [mm]
Możliwość nadruku
Kategoria:

Narzędzia Hellermanntyton

Narzędzia Hellermanntyton
Znaleziono
660
/ 44
Znaleziono
660
/ 44

Narzędzia Hellermanntyton

Czy chcesz się wiecznie irytować, że sprzęt, z którym pracujesz, odmawia posłuszeństwa? Kup narzędzia HellermannTyton, a zapomnisz o problemach związanych z okablowaniem i instalacjami, które tworzysz. Jako dobrze zaopatrzony sklep elektryczny oferujemy m.in. winylowe taśmy elektroizolacyjne, zestaw do instalacji przewodów, rozwieraki trójzębne oraz inne rozwiązania do kabli. Narzędzia HellermannTyton docenisz za łatwość obsługi i niezawodność, której potrzebujesz w czasie pracy. Dzięki nim unikniesz też ciągłego wydawania pieniędzy na nowy sprzęt.

Dlaczego potrzebujesz narzędzi HellermannTyton?

Narzędzia HellermannTyton powstają w oparciu o problemy, z jakimi mierzą się w pracy osoby takie jak Ty. Dzięki temu masz pewność, że produkty tej marki sprawdzą się w nawet najbardziej wymagających warunkach. Przede wszystkim jednak ułatwią Ci codzienną pracę, a przecież o to chodzi najbardziej. Marka HellermannTyton pozwala tworzyć instalacje elektryczne w krótszym czasie niż dotychczas, co w odczuwalny sposób poprawi jakość Twojej pracy.

Narzędzia HellermannTyton są także oczywistym wyborem dla osób, którym zależy na bezpieczeństwie podczas wykonywania codziennych obowiązków. Przemyślana konstrukcja narzędzi, a co za tym idzie ich prosta obsługa, sprawiają, że jest to rozwiązanie, którego potrzebujesz.

Jakie narzędzia HellermannTyton oferujemy?

Czy Ty też nie lubisz, kiedy narzędzia kupione w sklepie okazują się być kiepskiej jakości i tylko utrudniają Ci pracę lub zmuszają do częstej wymiany sprzętu? My też, dlatego powstał sklep ABCelektro, w którym zamówisz narzędzia HellermannTyton – wiodącego producenta w zakresie zarządzania i identyfikacji okablowania. W ofercie znajdziesz m.in.:

  • opaski kablowe,
  • korytka kablowe,
  • narzędzia instalacyjne,
  • oznaczenia do kabli, przewodów i rozdzielnic,
  • rury i kształtki termokurczliwe.

Jeśli masz wątpliwości, który produkt zamówić, to skontaktuj się z obsługą ABCelektro – służymy pomocą przy wyborze narzędzi HellermannTyton. Dzięki temu oszczędzisz czas, który poświęcisz na ważniejsze dla Ciebie rzeczy. Postaw na markę HellermannTyton i zapomnij o psujących się narzędziach.