Grzejniki do szaf (296 produktów)

Cena

45,00 zł - 18 240,00 zł

Producent

Z dmuchawą

Z termostatem

Moc znamionowa [W]

Prąd załączania [A]

Rodzaj napięcia

Rodzaj napięcia

Napięcie pracy dla AC 50 Hz [V]

Napięcie pracy dla DC [V]

Rodzaj połączenia

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Grzałki do szaf sterowniczych

Ilość produktów: 305

Wyświetlanie 1-24 z 305 elementów
Grzałki do szaf sterowniczych • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Idealne do chłodnych pomieszczeń oraz aplikacji zewnętrznych – grzałki do szaf sterowniczych pozwalają utrzymać optymalną temperaturę wewnątrz, zapewniając prawidłowe funkcjonowanie urządzeń. Kontrola temperatury jest kluczowa dla ich sprawności. Grzejniki do szaf sterowniczych zapobiegają osadzaniu się wilgoci (kondensatu) wewnątrz, a jednocześnie chronią urządzenia przed szkodliwym mrozem. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się grzałki do różnych aplikacji, ale zawsze w przystępnych cenach.

Dobór grzałek do szaf sterowniczych

Grzałka do szafy sterowniczej jest wydajnym urządzeniem, ale należy ją odpowiednio dopasować, aby rzeczywiście umożliwiła kontrolę temperatury wewnątrz. Jako sklep elektryczny pomagamy oczywiście naszym klientom podjąć najlepszą decyzję. Dobór grzałki do szafy sterowniczej wymaga uwzględnienia rodzaju i wielkości obudowy, a także temperatury otoczenia. Grzałkę należy również wyposażyć w termostat, który odpowiada za ustawienie odpowiedniej temperatury wewnątrz. Co więcej, zalecamy montaż grzałki z termostatem do szafy sterowniczej w jej dolnej części – dzięki równomiernemu nagrzewaniu działanie grzejnika będzie skuteczniejsze.

Grzałki do szaf sterowniczych – niezbędne wyposażenie

Grzałki do szaf sterowniczych są niezbędnym elementem wyposażenia obudów, ponieważ pozwalają uniknąć usterek, za które może odpowiadać osadzający się kondensat. Grzałka z termostatem umożliwia natomiast zaprojektowanie optymalnej temperatury, dzięki czemu nie dojdzie do przegrzania urządzeń znajdujących się w środku. Grzałki do szaf sterowniczych różnią się ceną w zależności od rozmiary i mocy grzania – dostępne są m.in. grzejniki kompaktowe, czy grzejniki PTC, które pozwalają osiągnąć maksymalną temperaturę przy niskim poborze energii. W naszym sklepie internetowym znajdują się grzałki sprawdzonych producentów, którzy gwarantują jakość wykonania, a tym samym długoterminowe i bezpieczne użytkowania produktów do kontroli temperatury w obudowach.

close

Lista życzeń