Przekładniki z otwieranym rdzeniem (298 produktów)

Cena

105,00 zł - 1 350,00 zł

Producent

Szyna (1) [mm]

Średnica przepustu [mm]

Prąd pierwotny 1 [A]

Wartość wtórna

Moc [VA]

Moc [VA]

Klasa dokładności

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Przekładniki z otwieranym rdzeniem

Ilość produktów: 298

Wyświetlanie 1-24 z 298 elementów
Przekładniki z Otwieranym Rdzeniem • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Przekładniki z otwieranym rdzeniem są stosowane wtedy, gdy nie można przerywać obwodu prądowego. Pomiary przeprowadzane za pomocą przekładników otwieranych charakteryzują się dużą precyzją. Do ich zalet można zaliczyć także łatwy i szybki montaż, bez konieczności odłączania zasilania. Przekładniki z otwieranym rdzeniem można dostać w wielu sklepach internetowych, warto jednak wybrać taki, który oferuje je w najwyższej jakości. Hurtownia elektryczna ABCelektro posiada wiele modeli tych urządzeń pochodzących od renomowanych producentów jak MBS czy INEPRO. Dzięki temu gwarantuje ich niezawodność i trwałość użytkowania.

Przekładniki z otwieranym rdzeniem — charakterystyka

Przekładniki prądowe z otwieranym rdzeniem mogą być stosowane do montażu na istniejących instalacjach. Dzięki swojej budowie (otwieranemu rdzeniowi) ich instalowanie może odbywać się bez konieczności demontowania i przecinania przewodu. Urządzenia te charakteryzują się:

  • kompaktowymi wymiarami,
  • posiadaniem przekładni pozwalającej na montaż w miejscach z trudnym dostępem,
  • możliwością montażu jedną ręką.

Przekładniki mają klasy dokładności 3 oraz 1. Ich wykonanie jest zgodne ze standardami DIN EN60044-1 i VDE 0414. Spełniają wszelkie wymagania norm prądowych oraz napięciowych.

Przekładniki prądowe z otwieranym rdzeniem w ofercie hurtowni ABCelektro

Przekładniki prądowe niskonapięciowe z otwieranym rdzeniem z naszego sklepu online mają konkurencyjne ceny i najwyższą jakość wykonania, która jest gwarancją niezawodności oraz bezpieczeństwa. Do ich produkcji stosowane są wysokiej jakości tworzywa, trwałe i odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Właściwy dobór przekładników zapewnia wygodne, a przede wszystkim bezpieczne użytkowanie całej instalacji elektrycznej. W razie pytań lub wątpliwości, nasi profesjonalni doradcy, służą pomocą przy wyborze odpowiedniego rozwiązania. Zapewniamy też wsparcie techniczne.

Oprócz przekładników z otwieranym rdzeniem oferujemy też inne rodzaje tych urządzeń, m.in.: przekładniki do rozliczeń z energetyką czy przekładniki z przetwornikiem. Zapraszamy!

close

Lista życzeń