Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Kategoria:

Przekładniki z przetwornikiem

Znaleziono
370
/ 25
Znaleziono
370
/ 25

Przekładniki z przetwornikiem

Oferowane przez ABCelektro przekładniki z przetwornikiem znajdują zastosowanie m.in. w licznikach energii elektrycznej oraz miernikach wielofunkcyjnych. To długotrwałe rozwiązanie, które gwarantuje dużą dokładność pomiaru. Przekładniki prądowe z wbudowanym przetwornikiem znajdujące się w naszym sklepie spełniają obowiązujące wymogi kompatybilności elektromagnetycznej. Sprawdzają się w pomiarze, kontroli, a także systemach sterujących. W przypadku wątpliwości, który przekładnik prądowy wybrać, zapraszamy do kontaktu – chętnie dzielimy się specjalistyczną wiedzą.

Przekładniki prądowe z wbudowanym przetwornikiem w dobrej cenie

Sprawdzony sklep elektryczny to miejsce, w którym można zamówić przekładniki z przetwornikiem w korzystnej cenie, mając jednocześnie gwarancję szybkiej dostawy. W ABCelektro możemy pozwolić sobie na dobre ceny, dzięki wieloletniej obecności w branży i wypracowanym kontaktom. Przekładniki prądowe z wbudowanym przetwornikiem dostępne w naszym sklepie internetowym to urządzenia gwarantujące dużą precyzję pomiarów, a dzięki trwałej, solidnej konstrukcji zapewniające długie i bezpieczne użytkowanie.

Przekładniki z przetwornikiem – jak działają?

Przekładniki prądowe z przetwornikiem umożliwiają pomiar dużych natężeń prądu, wykorzystując do tego mierniki posiadające mniejsze zakresy pomiarowe – przetwarzają prąd w obwodzie pierwotnym na prąd w obwodzie wtórnym. Na czym polega zasada działania tych urządzeń? Prąd wtórny w przekładniku prądowym jest proporcjonalny do prądu pierwotnego. Umożliwia to pomiary za pomocą mierników o mniejszym zakresie, pozwala oddzielać galwanicznie przyrządy od obwodu kontrolowanego, a także umieszczać przyrządy w dużej odległości od obwodu kontrolowanego. Dzięki temu są one zabezpieczone przed wpływem pól magnetycznych danego obwodu.

Przekładnik prądowy z przetwornikiem dobiera się, uwzględniając takie parametry jak znamionowy prąd pierwotny i wtórny, klasa dokładności oraz moc. W naszym sklepie online klienci mogą liczyć na pomoc w wyborze przekładnika spośród dostępnych produktów.