Przekładniki trójfazowe (40 produktów)

Cena

465,00 zł - 1 020,00 zł

Szyna (1) [mm]

Średnica przepustu [mm]

Prąd pierwotny 1 [A]

Prąd pierwotny 2 [A]

Prąd pierwotny 3 [A]

Wartość wtórna

Moc [VA]

Klasa dokładności

Główna

Główna

Przekładniki trójfazowe

Ilość produktów: 40

Wyświetlanie 1-24 z 40 elementów
Przekładniki Trójfazowe Prądowe • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Przekładniki trójfazowe, czyli 3 w 1 mają zastosowanie podczas pośrednich pomiarów prądów trójfazowych. Ich konstrukcja pozwala zazwyczaj na montaż bezpośrednio na wyjściach rozłączników mocy, dzięki czemu oszczędzają miejsce w rozdzielnicy, a także czas, który trzeba by poświęcić na montaż. Hurtownia elektryczna ABCelektro ma w ofercie wiele przekładników prądowych trójfazowych od renomowanego niemieckiego producenta firmy MBS.

Przekładniki trójfazowe — zastosowanie

Przekładnik prądowy trójfazowy zastępuje trzy przekładniki tradycyjne. Umożliwia pomiary dużych prądów za pomocą mierników o mniejszych zakresach. Wartości mierzone są przystosowane do zakresów pomiarowych urządzeń kontrolnych oraz przeznaczonych do pomiarów.

Przekładnik do pomiaru prądów trójfazowych znajduje zastosowanie w przypadkach ograniczonej przestrzeni w instalacjach, w których można zatrzymać pobór prądu w celu zainstalowania przekładników. Przekładniki te wykorzystują miejsce na zabezpieczeniach różnicowoprądowych lub magnetotermicznych.

Przekładniki trójfazowe z naszej oferty charakteryzują się:

  • kompaktowymi wymiarami,
  • trwałą obudową,
  • osłoną zacisków wtórnych,
  • zastosowaniem we wnętrzach rozdzielnic.

Przekładniki prądowe trójfazowe w ofercie ABCelektro

W ofercie naszego sklepu online znajdują się wyłącznie przekładniki trójfazowe od sprawdzonych producentów. Urządzenia te spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i jakości. Ich wykonane z tworzywa poliwęglanowego o wysokiej odporności mechanicznej obudowy, zapewniają długotrwałe bezproblemowe użytkowanie.

Przekładniki trójfazowe w naszym sklepie internetowym mają korzystne ceny. W razie trudności z wyborem nasi wykwalifikowani doradcy służą pomocą i wsparciem technicznym. Znajdą u nas Państwo również inne rodzaje tych urządzeń jak przekładniki do rozliczeń z energetyką czy przekładniki zabezpieczeniowe. Zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty!

close

Lista życzeń