Przekładniki z uzwojeniem pierwotnym (440 produktów)

Cena

225,00 zł - 1 320,00 zł

Producent

Prąd pierwotny 1 [A]

Wartość wtórna

Moc [VA]

Moc [VA]

Klasa dokładności

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Przekładniki z uzwojeniem pierwotnym

Ilość produktów: 440

Wyświetlanie 1-24 z 440 elementów
Przekładniki z Uzwojeniem Pierwotnym • Sklep Elektryczny dla Automatyka • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Przekładniki z uzwojeniem pierwotnym serii WSK, które tu prezentujemy, mają zastosowanie dla małych prądów od 1 A. Przekładniki prądowe to specjalne transformatory do proporcjonalnego przetwarzania prądów z tych o wysokiej wartości na proporcjonalnie niższą. Urządzenia dzięki posiadanej konstrukcji i zasadzie swojego działania wprowadzają separację galwaniczną między obwodem pierwotnym a wtórnym obwodem pomiarowym. W ten sposób chronią włączone przyrządy pomiarowe na wypadek zakłóceń. Hurtownia elektryczna ABCelektro posiada w swojej ofercie przekładniki prądowe z uzwojeniem pierwotnym znanej niemieckiej marki MBS.

Przekładniki z uzwojeniem pierwotnym — charakterystyka

Przekładniki z uzwojeniem pierwotnym w naszym sklepie online nadają się dla:

  • dla znamionowego prądu pierwotnego 30 A - 150 A,
  • dla znamionowego prądu wtórnego 5 A lub 1 A.

Posiadają klasy dokładności 1, lub 0,5. Mają osobne zaciski na uzwojenie pierwotne oraz wtórne. Urządzenia te umożliwiają bardzo dokładny pomiar prądu pierwotnego od najniższych wartości.

W dostępnych tu przekładnikach serii WKS uzwojenie pierwotne jest zintegrowane w obudowie. Jest ono dobrze chronione dzięki materiałom, z jakich jest zbudowana i jej wykonaniu, czyli:

  • tworzywu poliwęglanowemu o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne,
  • zgrzewaniu ultradźwiękami,
  • zgodności z normą UL94VO, która świadczy o trudno palności i samogaszeniu się.

Przekładniki prądowe niskiego napięcia z uzwojeniem pierwotnym nadają się do pracy zarówno z szynami prądowymi płaskimi i rurowymi, jak i z izolowaną elastyczną szyną prądową albo kablem. Mogą być montowane na szynie DIN lub kątownikach bezpośrednio do obudowy.

Przekładniki z uzwojeniem pierwotnych w ofercie sklepu internetowego ABCelektro

Wszystkie przekładniki z naszej oferty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, trwałych i odpornych na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Przeznaczone do zastosowania we wnętrzach, są łatwe w montażu. Nasi doradcy chętnie pomogą przy wyborze właściwego rodzaju przekładnika z uzwojeniem pierwotnym. Nasz sklep internetowy oferuje je w korzystnych cenach.

Wśród naszych propozycji znajdują się także inne typy tych urządzeń między innymi przekładniki trójfazowe lub przekładniki różnicoprądowe. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

close

Lista życzeń