Przekładniki (682 produktów)

Cena

45,00 zł - 2 025,00 zł

Producent

Szyna (1) [mm]

Średnica przepustu [mm]

Prąd pierwotny 1 [A]

Prąd pierwotny 2 [A]

Wartość wtórna

Moc [VA]

Moc [VA]

Klasa dokładności

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Przekładniki do rozliczeń z energetyką

Ilość produktów: 682

Wyświetlanie 1-24 z 682 elementów
Przekładniki Prądowe • Do Rozliczeń z Energetyką • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Przekładnik prądowy jest urządzeniem, za pomocą którego dokonuje się pomiaru dużych natężeń prądu, wykorzystując mierniki o mniejszych zakresach pomiarowych. Przekładniki prądowe przetwarzają zarówno prąd płynący w obwodzie pierwotnym, jak i wtórnym. Umożliwia im to podwójne uzwojenie, pierwotne i wtórne, nawinięte na jednym rdzeniu. Działają, opierając się na zasadzie, że prąd wtórny jest proporcjonalny do pierwotnego. W naszej hurtowni elektrycznej dostępnych jest wiele przekładników prądowych pochodzących od uznanych producentów jak SIGMA czy MBS.

Przekładniki do rozliczeń z energetyką — charakterystyka

Przekładniki prądowe do rozliczeń z energetyką charakteryzują się możliwością montażu zarówno na szynie, jak i na przewód. Ich parametry pozwalają na dokładny pomiar do rozliczeń i posiadają możliwość plombowania. Przekładniki prądowe niskonapięciowe do rozliczeń z energetyką mogą być wykorzystywane tylko do zastosowań wnętrzowych. Dzięki nim możliwe jest kontrolowanie i regulowanie parametrów układów elektrycznych. Oferowane przez nas przekładniki prądowe to produkty o solidnej konstrukcji, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa.

Przekładniki umożliwiają umieszczenie przyrządów w znacznej odległości od kontrolowanego obwodu, dzięki czemu są one zabezpieczone przed wpływem pól magnetycznych, które wytwarza.

Przekładniki do rozliczeń z energetyką w ofercie hurtowni ABCelektro

Przekładniki prądowe z naszej oferty to urządzenia wykonane z wysokiej jakości materiałów, trwałych i odpornych na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Proponowane przez nas przekładniki do rozliczeń z energetyką w klasie 0,5 i 0,2 s posiadają świadectwo wzorcowania Okręgowego Urzędu Miar (OUM). Przekładniki pomiarowe z rdzeniem pełnym są również łatwe i szybkie w montażu. Nasi doradcy chętnie pomogą w doborze odpowiedniego urządzenia. Zapewniamy najlepsze ceny i profesjonalne wsparcie techniczne.

W naszej ofercie znajdą też Państwo inne urządzenia tego rodzaju jak przekładniki uniwersalne czy przekładniki z otwieranym rdzeniem. Zapraszamy!

close

Lista życzeń