Przekładniki na przewód (342 produktów)

Cena

120,00 zł - 495,00 zł

Producent

Średnica przepustu [mm]

Prąd pierwotny 1 [A]

Prąd pierwotny 2 [A]

Wartość wtórna

Moc [VA]

Klasa dokładności

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Przekładniki na przewód

Ilość produktów: 342

Wyświetlanie 1-24 z 342 elementów
Przekładniki na Przewód, Prądowy • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Przekładniki na przewód jak sama nazwa wskazuje, są montowane przy jego użyciu. Tak jak inne przekładniki, służą one do pomiaru dużych natężeń prądu, korzystając z mierników posiadających mniejsze zakresy pomiarowe. Hurtownia elektryczna ABCelektro oferuje duży wybór tych urządzeń od specjalizującej się w ich produkcji niemieckiej firmy MBS.

Wysokiej jakości przekładniki na przewód firmy MBS

Przekładniki na przewód prądowy z okrągłym otworem są przeznaczone do nasuwania na przewody toru prądowego. Do podłoża mocowane są za pomocą specjalnych nóżek. Jak pozostałe przekładniki prądowe służą do pomiarów prądu zmiennego, gdy jego wartość jest zbyt wysoka dla bezpośrednich sposobów pomiaru.

Pomiar prowadzony przez przekładniki na przewód jest w pełni bezpieczny, dzięki izolacji galwanicznej obwodu pomiarowego od głównego toru wysokiego napięcia. Wskutek tego praca innych urządzeń jest zabezpieczona.

W naszej ofercie znajdują się przekładniki o różnej: klasie dokładności, wartości pierwotnej i wtórnej oraz przekrojach przewodu. Firma MBS produkuje przekładniki na przewód prądowy NN ASR dla prądów pierwotnych od 30 A - 1000 A, a prądów wtórnych 5A lub 1A, o otworach o średnicy od Φ14 mm. Wszystkie znajdują się w naszym sklepie.

Dysponujemy również innymi rodzajami przekładników prądowych jak przekładniki trójfazowe, przekładniki z uzwojeniem pierwotnym czy przekładniki różnicoprądowe. Ich pełen wybór jest dostępny na stronie. Zapraszamy do kontaktu!

close

Lista życzeń