Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Filtry
Cena
0
0
-
Montaż
Wysokość [mm]
Szerokość [mm]
Głębokość [mm]
Rodzaj napięcia zasilającego
Moc wyjściowa [W]
Znamionowe napięcie zasilające dla DC [V]
Napięcie wyjściowe DC 1 [V]
Maksymalny prąd wyjściowy 1 [A]
Dostępność
Producent
Seria
Liczba faz
Wersja modułowa
Napięcie wtórne 1 [V]
Stopień ochrony (IP)
Do montażu PCB
Rdzeń toroidalny
Moc znamionowa [VA]
Rodzaj napięcia zasilającego
Moc wyjściowa [W]
Odporność na zwarcie
Maksymalny prąd wyjściowy 1 [A]
Ze wskaźnikiem LED
Rodzaj napięcia sterowania
Funkcja
Rodzaj napięcia wejściowego
Redundancja
Kategoria:

Przetwornice napięcia DC DC

Znaleziono
90
/ 6
Znaleziono
90
/ 6

Przetwornice napięcia DC DC

AZO Digital jako firma technologiczna jest obecna w dziedzinie transportu kolejowego, drogowego i morskiego. Produkowane urządzenia, służące zmianie napięcia instalacji elektrycznej w pojazdach szynowych, ciągnikach i samochodach dostawczych oraz jachtach, łodziach motorowych, cechują się najlepszymi, autorskimi rozwiązaniami technicznymi.

Doświadczona kadra inżynierska AZO Digital, stosując standardy jakości wynikające z posiadanej ceryfikacji ISO9001:2008, wykonuje projekty urządzeń odpowiadające bieżącym potrzebom rynkowym.

Wszystkie wytwarzane produkty posiadają niezbędne atesty i certyfikaty bezpieczeństwa.

Przetwornice mogą być stosowane w samochodach osobowych (12V DC), samochodach ciężarowych (TIR - 24V DC), a także w innych układach i instalacjach DC. Tego typu produkty są przydatne przy zasilaniu urządzeń DC np. kompresorów, transmiterów FM, lodówki miniaturowe i tym podobne. Tego typu przetwornice doskonale sprawdzają się, gdy chcemy zwiększyć lub zmniejszyć poziom napięcia DC do pożądanego poziomu.

Przetwornica służą do obniżania lub podwyższania napięcia, posiadają elektroniczne zabezpieczenie przeciążeniowo-zwarciowe. W naszej ofercie znajdują się przetwornice w wielu wariantach i o różnym poziomie mocy, zależnie od potrzeb klienta. Dostępne są wykonania IP67 - wodoodporne, jak i przetwornice z separacją galwaniczną, które sprzedajemy pod zapytania mailowe. Jeśli są Państwo zainteresowani specjalistycznymi przetwornicami, zachęcamy do kontaktu z nami.