Zestawy radiowe (24 produktów)

Cena

30,00 zł - 2 280,00 zł

Producent

Typ produktu

Elementy wchodzące w skład serii

Główna

Główna

Radia sufitowe

Ilość produktów: 3

Wyświetlanie 1-3 z 3 elementów
Radia Sufitowe, Łazienkowe pod Zabudowę • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Oferujemy radia sufitowe Eis Sound – producenta specjalizującego się w nowoczesnych systemach nagłośnieniowych. Doskonale sprawdzają się zarówno w kuchniach i łazienkach jako element instalacji elektrycznej budujący klimat pomieszczeń, jak i w budynkach użyteczności publicznej. Radio sufitowe montuje się m.in. w poczekalniach, biurach, małych i wielkopowierzchniowych sklepach, a także szpitalach. To także świetne rozwiązanie dla restauracji, hoteli i ośrodków wypoczynkowych, w których szczególne znaczenie ma budowanie atmosfery, również poprzez odpowiednio dobraną muzykę.

Radia sufitowe – skuteczne nagłośnienie w pomieszczeniach

Jako sklep elektryczny oferujemy wyłącznie głośniki sufitowe gwarantujące najwyższą jakość dźwięku. W zależności od przeznaczenia radia do zabudowy zaproponujemy optymalne rozwiązanie – są przecież modele, które lepiej sprawdzają się w zastosowaniu komercyjnym i produkty, które są niezawodne w warunkach domowych. Radio sufitowe do łazienki lub kuchni hiszpańskiego producenta zapewni maksymalną przyjemność słuchania muzyki, nie wymagając skomplikowanych czynności od osoby obsługującej urządzenie – proste sterowanie umożliwia wygodne korzystanie z głośnika.

W ABCelektro zapewniamy klientom nie tylko konkurencyjne ceny wypracowane przez lata współpracy z dostawcami, ale również atrakcyjne warunki płatności. Gwarantujemy także pomoc przy wyborze głośnika sufitowego lub innego radia podtynkowego, co pozwala uniknąć nietrafionego zamówienia, a tym samym źle wydanych pieniędzy.

close

Lista życzeń