Zestawy radiowe (24 produktów)

Cena

30,00 zł - 2 280,00 zł

Producent

Typ produktu

Elementy wchodzące w skład serii

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Głośniki Podtynkowe, Nagłośnienie Bluetooth do Zabudowy • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

W przeciwieństwie do tradycyjnych systemów nagłaśniających, głośniki podtynkowe nie zajmują powierzchni użytkowej, umożliwiając cieszenie się dźwiękiem najwyższej jakości. To alternatywa dla standardowych zestawów audio, instalacja elektryczna która sprawdzi się nie tylko wśród osób dbających o aranżację przestrzeni. Głośniki podtynkowe są po prostu estetycznym i praktycznym rozwiązaniem, które umożliwia maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni.

Głośniki podtynkowe – doskonała jakość dźwięku i estetyczna aranżacja

Głośniki sufitowe nadają się zarówno do korzystania w warunkach domowych, jak i w miejscach publicznych, takich jak instytucje, restauracje czy sklepy i galerie handlowe. Nawet niewielką przestrzeń można sensownie zagospodarować i nie rezygnować tym samym z przyjemności, jaką daje muzyka. Dzięki głośnikom do zabudowy można zapomnieć o plątających się między nogami kablach, a co za tym idzie szybko psującego się sprzętu.

W naszym sklepie internetowym są dostępne wysokiej klasy urządzenia nagłaśniające – proste w montażu i późniejszym użytkowaniu, a co najważniejsze o dużej trwałości i odporności na działanie czynników zewnętrznych. Głośniki montażowe znajdują zastosowanie w różnego rodzaju obiektach, a ich cena jest adekwatna do korzyści, jakie zapewniają. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, który z modeli wybrać, nasz sklep elektryczny pomaga klientom podjąć najlepszą możliwą decyzję. Idealnym połączeniem do głośników podtynkowych jest radio do zabudowy np.: radia podtynkowe i radia sufitowe.

close

Lista życzeń