Zestawy radiowe (24 produktów)

Cena

30,00 zł - 2 280,00 zł

Producent

Typ produktu

Elementy wchodzące w skład serii

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Radia podtynkowe

Ilość produktów: 20

Wyświetlanie 1-20 z 20 elementów
Radia Podtynkowe - Internetowa Hurtownia Elektryczna ✔️ Wysokiej Jakości Sprzęt Elektroniczny ⭐ Fachowe Doradztwo i Kompleksowa Oferta ✔️ Sprawdź! • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Wśród instalacji elektrycznych dostępnych w ofercie ABCelektro znajdują się radia podtynkowe – urządzenia gwarantujące najwyższą jakość dźwięku i zabezpieczone przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Głośniki stosuje się w automatyce domowej, ale także w budynkach użyteczności publicznych, w których muzyka jest elementem budowania przyjaznego klimatu miejsca lub konieczne jest ogłaszanie komunikatów. Jako sklep elektryczny zapewniamy pomoc przy wyborze radia podtynkowego, zawsze proponując naszym klientom najlepsze możliwe rozwiązanie.

Trwałe radia podtynkowe

Oferujemy wyłącznie sprawdzone radia podtynkowe – takie, które nie sprawiają problemów z obsługą, gwarantują prawdziwą przyjemność ze słuchania ulubionej muzyki i nie powodują, że żałuje się wydanych pieniędzy. W asortymencie dominują produkty Eis Sound, czyli producenta specjalizującego się w urządzeniach nagłaśniających. Radio podtynkowe umożliwia słuchanie muzyki z dowolnego urządzenia poprzez bluetooth – można z niego korzystać w kuchni podczas niespiesznego gotowania lub w łazience w czasie domowego SPA. Głośniki sprawdzą się także w sklepach, biurach i hotelach, czyli wszędzie tam, gdzie muzyka pozwala stworzyć przyjemną atmosferę.

Zakup dobrego radia do zabudowy to zakup na lata – urządzenia elektryczne dostępne w naszym sklepie internetowym charakteryzują się dużą trwałością i bezawaryjnością. Dzięki temu można zapomnieć o częstej wymianie sprzętu. Nasz sklep elektryczny pozwala również na wybór innego typu radia np. Radia sufitowe.

close

Lista życzeń