Lampki modułowe (158 produktów)

Cena

0,00 zł - 1 815,00 zł

Producent

Znamionowe napięcie pracy Ue [V]

Rodzaj napięcia

Kolor soczewek

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Lampki sygnalizacyjne diodowe

Ilość produktów: 158

Wyświetlanie 1-24 z 158 elementów
Lampki Sygnalizacyjne i Ostrzegawcze Diodowe • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

W tej podkategorii polecamy lampki sygnalizacyjne diodowe, które są koniecznym elementem dla bezpiecznej i prawidłowej pracy maszyn, a także systemów alarmowych. Z tego względu są wykorzystywane zarówno w przemyśle, jak i w warunkach domowych. Nasz sklep elektryczny oferuje lampki ostrzegawcze diodowe o wielu kolorach i o różnej mocy oświetlenia, dzięki czemu łatwo jest dobrać odpowiednia do swoich potrzeb. Cały asortyment pochodzi od cenionych w producentów, takich jak Phoenix Contact GmbH & Co. KG, WERMA czy GIOVENZANA

Lampki sygnalizacyjne diodowe — budowa i zastosowanie

Lampki sygnałowe, które są dostępne w naszym sklepie internetowym, zapewniają odpowiednie natężenie światła, zgodne z normami prawnymi. Moduły diodowe zbudowane są z cienkich warstw nałożonych na siebie. Mają dwie elektrody przewodzące — anodę i katodę, które stanowią odpowiednio warstwę przewodzącą i emisyjną. Ich podłoże to najczęściej szkło lub folia. Zaletami lampek są dobra jasność i barwy nieosiągalne dla innych technologii. Dodatkowo w produkcji nie jest używana rtęć, co sprawia, że są przyjazne dla środowiska.

Lampy ostrzegawcze diodowe mają bardzo szerokie zastosowanie, m.in. do sygnalizacji:

  • stanu pracy maszyn,

  • stanu obwodów elektrycznych,

  • stanu procesów technologicznych,

  • wystąpienia niepożądanych zdarzeń, takich jak: awaria, pożar czy inne zagrożenie.

Lampki sygnalizacyjne diodowe znajdują zastosowanie nie tylko w przemyśle. Są powszechnie używane również w domach we wszystkich systemach obsługiwanych automatycznie, np. w bramach wjazdowych lub garażowych. Często także są częścią bardziej rozbudowanych systemów inteligentnego domu.

Lampki ostrzegawcze diodowe w sklepie internetowym ABCelektro

Lampki sygnalizacyjne diodowe są bardzo wydajne i oszczędne. Mogą pracować stale nawet przez kilkanaście tysięcy godzin. Ponadto są bardzo odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, np. wysokich temperatur. Charakteryzują się też trwałym i estetycznym wykonaniem oraz wysokim stopniem ochrony IP.

Oprócz lampek diodowych w naszej ofercie znajdują się także inne sygnalizatory i lampki, m.in. sygnalizatory RGBA czy kolumny sygnalizacyjne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W razie pytań nasi doradcy służą pomocą.

close

Lista życzeń