Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Filtry
Cena
0
0
-
Dodatkowe uwagi
Kolor
Kolor światła
Kompatybilne z serią
Napięcie zasilania - 24 V
Rodzaj elementu
Światło błyskowe
Zawiera źródło światła
Źródło światła
Rodzaj sygnalizatora
Wymaga bariery Zenera
Do strefy Ex 2
Do strefy Ex 22
Rodzaj napięcia
Stopień ochrony (IP)
Do montażu ściennego
Zakres temperatury pracy [°C]
Napięcie zasilania [V]
Napięcie pracy dla DC [V]
Światło ciągłe
Światło pulsujące
Poziom dźwięku [dB]
Rodzaj sygnalizatora akustycznego
Dostępność
Producent
Seria
Rodzaj napięcia
Kolor
Średnica zewnętrzna [mm]
Funkcja
Kolor obudowy
Stopień ochrony (IP)
Rodzaj sygnału dźwiękowego
Kategoria:

Kolumny sygnalizacyjne

Znaleziono
195
/ 13
Znaleziono
195
/ 13

Kolumny sygnalizacyjne

Proponowane kolumny sygnalizacyjne led stanowią podstawowy element nowoczesnych maszyn produkcyjnych. W naszej ofercie znajdziesz produkty zróżnicowane pod względem ceny oraz parametrów technicznych. Głównym zadaniem oferowanych kolumn jest szybka weryfikacja przebiegu procesów produkcyjnych. Niezależnie od tego czy chcesz umieścić je na linii produkcyjnej, czy maszynie, możesz mieć pewność, że świetnie spełnią swoje zadanie.

Produkty z tej kategorii sprawdzają się w każdych warunkach, również w sytuacjach niebezpieczeństwa. Każda kolumna sygnalizacyjna dostępna w naszym asortymencie posiada funkcje awaryjnego ostrzegania. Dzięki akustycznym oraz wizualnym efektom, możliwie jest skuteczne komunikowane pracowników o stanie maszyn oraz urządzeń. Bez względu na to, czy interesuje Cię kolumna sygnalizacyjna tylko LED czy optyczno-akustyczna, możesz mieć pewność, że zaproponujemy Ci odpowiednie rozwiązanie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą kolumn sygnalizacyjnych dostępnych w naszej ofercie. Pamiętaj, aby przede zakupem zwrócić uwagę na odpowiedni dobór parametrów takich jak kolor kolumny, rodzaj podstawki, rodzaj sygnału dźwiękowego, a także napięcie zasilania i stopień ochrony IP. W razie pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji.