Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Filtry
Cena
0
0
-
Rodzaj
Wpusty kablowe średnica 11,5 mm
Hermetyczna
Bezhalogenowe
Głębokość [mm]
Wyjście sufitowe (CE) [mm]
Minimalna średnica oprawy oświetleniowej [mm]
Otwór instalacyjny [mm]
Grubość płyty [mm]
Wiatroszczelne
Dostępność
Producent
Seria
Materiał
Bezhalogenowe
Ze śrubami
Kolor
Model/kształt/forma
Plombowane
Model
Wyposażenie
Możliwość sprzęgania (łączenia szeregowego/kaskadowego)
Montaż urządzenia elektrycznego
Zaczep/hak do montażu oświetlenia
Z ekranowaniem
Z zaczepami pazurkowatymi
Wiatroszczelne
Wpusty z tyłu
Blokada rury
Zastosowanie specjalne
Króciec
Z pierścieniem obrotowym
Przepust kablowy membranowy
Kategoria:

Puszki do instalacji podtynkowej

Znaleziono
111
/ 8
Znaleziono
111
/ 8

Puszki do instalacji podtynkowej

Oferujemy puszki instalacyjne podtynkowe cenionego w branży niemieckiego producenta Kaiser, który specjalizuje się w energooszczędnych rozwiązaniach dla instalatorów. To niezbędny element w poprawnie wykonanej sieci elektrycznej, dlatego tak ważna jest jakość produktów wykorzystywanych w montażu. Puszki instalacyjne podtynkowe nie wymagają skomplikowanej instalacji, a pokrywy sygnalizacyjne umożliwiają późniejszą lokalizację elementów. W przypadku braku pewności, który produkt wybrać, zapraszamy do kontaktu – chętnie dzielimy się wiedzą z naszymi klientami.

Puszki instalacyjne podtynkowe – zastosowanie

Puszki elektryczne podtynkowe dzielą się na puszki przeznaczone do ścian murowanych oraz z płyt gipsowo-kartonowych. Montaż elementów może się odbywać przy użyciu różnych materiałów mocujących, w tym przystosowanych do tego gwoździ i wkrętów. Puszki podtynkowe elektryczne skuteczniej chronią przed potencjalnym uszkodzeniem połączenia znajdujące się wewnątrz. To w zasadzie podstawowa różnica między wariantem podtynkowym a natynkowym. To także wygodne rozwiązanie z estetycznego punktu widzenia, ponieważ puszka instalacyjna podtynkowa jest niewidocznym elementem wykończenia.

W naszym sklepie internetowym znajdują się puszki elektryczne o różnych parametrach, co daje gwarancję, że znajdziesz produkt odpowiadający potrzebom danej aplikacji. Elementy są dostępne w konkurencyjnych cenach, my natomiast zapewniamy atrakcyjne warunki płatności.

Szeroki wybór podtynkowych puszek elektrycznych

Jako internetowy sklep elektryczny dbamy o rozbudowany, regularnie aktualizowany asortyment, dzięki czemu klienci mają stały dostęp do takich elementów jak puszka podtynkowa elektryczna. Z naszą pomocą dopasujesz produkt zarówno do konstrukcji ścian, jak i specyfiki projektu, który realizujesz. W ofercie znajdziesz rozwiązania, które sprawdzą się nawet w najbardziej skomplikowanych instalacjach – elektryczne puszki do instalacji podtynkowej producenta Kaiser są przystosowane także do szczególnie wymagających warunków.