Puszki elektryczne (303 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 100,00 zł

Producent

Model

Typ produktu

Zastosowanie

Sposób montażu

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Puszki do instalacji podtynkowej

Ilość produktów: 134

Wyświetlanie 1-24 z 134 elementów
Puszki Instalacyjne Podtynkowe, Elektryczne do Instalacji pod Tynk • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Oferujemy puszki instalacyjne podtynkowe cenionego w branży niemieckiego producenta Kaiser, który specjalizuje się w energooszczędnych rozwiązaniach dla instalatorów. To niezbędny element w poprawnie wykonanej sieci elektrycznej, dlatego tak ważna jest jakość produktów wykorzystywanych w montażu. Puszki instalacyjne podtynkowe nie wymagają skomplikowanej instalacji, a pokrywy sygnalizacyjne umożliwiają późniejszą lokalizację elementów. W przypadku braku pewności, który produkt wybrać, zapraszamy do kontaktu – chętnie dzielimy się wiedzą z naszymi klientami.

Puszki instalacyjne podtynkowe – zastosowanie

Puszki elektryczne podtynkowe dzielą się na puszki przeznaczone do ścian murowanych oraz z płyt gipsowo-kartonowych. Montaż elementów może się odbywać przy użyciu różnych materiałów mocujących, w tym przystosowanych do tego gwoździ i wkrętów. Puszki podtynkowe elektryczne skuteczniej chronią przed potencjalnym uszkodzeniem połączenia znajdujące się wewnątrz. To w zasadzie podstawowa różnica między wariantem podtynkowym a natynkowym. To także wygodne rozwiązanie z estetycznego punktu widzenia, ponieważ puszka instalacyjna podtynkowa jest niewidocznym elementem wykończenia.

W naszym sklepie internetowym znajdują się puszki elektryczne o różnych parametrach, co daje gwarancję, że znajdziesz produkt odpowiadający potrzebom danej aplikacji. Elementy są dostępne w konkurencyjnych cenach, my natomiast zapewniamy atrakcyjne warunki płatności.

Szeroki wybór podtynkowych puszek elektrycznych

Jako internetowy sklep elektryczny dbamy o rozbudowany, regularnie aktualizowany asortyment, dzięki czemu klienci mają stały dostęp do takich elementów jak puszka podtynkowa elektryczna. Z naszą pomocą dopasujesz produkt zarówno do konstrukcji ścian, jak i specyfiki projektu, który realizujesz. W ofercie znajdziesz rozwiązania, które sprawdzą się nawet w najbardziej skomplikowanych instalacjach – elektryczne puszki do instalacji podtynkowej producenta Kaiser są przystosowane także do szczególnie wymagających warunków.

W naszej ofercie puszek elektrycznych posiadamy również: puszki do konstrukcji betonowej, puszki do instalacji natynkowej i puszki do konstrukcji szkieletowej.

close

Lista życzeń