Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Filtry
Cena
0
0
-
Rodzaj
Głębokość [mm]
Dostępność
Producent
Seria
Model/kształt/forma
Materiał
Ze śrubami
Sposób montażu
Bezhalogenowe
Kolor
Wyposażenie
Rodzaj budowy
Plombowane
Montaż urządzenia elektrycznego
Zaczep/hak do montażu oświetlenia
Z ekranowaniem
Z zaczepami pazurkowatymi
Wiatroszczelne
Stopień ochrony (IP)
Wpusty z tyłu
Blokada rury
Zastosowanie specjalne
Króciec
Przepust kablowy membranowy
Przepust kablowy rurowy
Przepust kablowy w postaci dławnicy membranowej
Liczba dławnic na wyposażeniu
Przepusty kablowe z osłabieniami
Możliwość sprzęgania (łączenia szeregowego/kaskadowego)
Model
Wykonanie pokrywy
Pokrywa przezroczysta
Kategoria:

Puszki do konstrukcji szkieletowej

Znaleziono
84
/ 6
Znaleziono
84
/ 6

Puszki do konstrukcji szkieletowej

W ofercie sklepu ABCelektro znajdują się puszki elektryczne przystosowane do specyfiki ścian szkieletowych, zapewniające funkcjonalność, a przede wszystkim bezpieczeństwo montowanych instalacji. Są one dostosowane do łatwego montażu w drewnie, tworząc zamkniętą instalację z peszlami. Puszki elektryczne do domów szkieletowych charakteryzują się też wysokim poziomem szczelności, co przekłada się na wyższy poziom ochrony podczas pożaru. Odpowiedni dobór puszki zapewnia skuteczne zabezpieczenie instalacji i przegrody budowlanej, dlatego w przypadku jakichkolwiek wątpliwości, który produkt zamówić, zapraszamy do kontaktu.

Puszki elektryczne do ścian szkieletowych – zastosowanie

Kiedy stosuje się puszki elektryczne do ścian szkieletowych? Elementy te wykorzystuje się w przypadku tzw. pustych ścian – wówczas prowadzi się instalację pod ściankami z regipsu lub boazerii. Puszki do domów szkieletowych są rozwiązaniem stosowanym i kojarzonym przede wszystkim z budownictwem skandynawskim, natomiast także w Polsce poszukuje się tego rodzaju elementów. Puszki elektryczne tego typu mocuje się od wewnętrznej strony ściany, rozpoczynając od wywiercenia otworu montażowego. Wykazują się dużą odpornością na działanie wysokich temperatur. Oprócz tego każda puszka elektryczna do domu szkieletowego jest samogasnąca i bezhalogenowa.

Jako profesjonalny sklep elektryczny zapewniamy nie tylko pomoc przy wyborze odpowiedniego produktu, ale również dbamy o wysoki standard obsługi. Dzięki temu jesteśmy idealnym dostawcą do nawiązania dłuższej współpracy.

Puszki elektryczne do domów szkieletowych – produkty renomowanego producenta

Kompletując asortyment dla ABCelektro, szczególną wagę przykładamy do jakości produktów. Wiemy, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie przewodów, dlatego oferujemy wyłącznie puszki do konstrukcji szkieletowej od renomowanego producenta – niemieckiej firmy Kaiser, która wdraża nowoczesne rozwiązania w swoich produktach. Jako sklep internetowy zapewniamy również szybką wysyłkę zamówionych puszek elektrycznych do ścian szkieletowych. Wiemy, jak istotny jest dla naszych klientów czas realizacji zamówienia oraz jego dobra cena.