Puszki elektryczne (303 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 100,00 zł

Producent

Model

Typ produktu

Zastosowanie

Sposób montażu

Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Puszki do konstrukcji szkieletowej

Ilość produktów: 83

Wyświetlanie 1-24 z 83 elementów
Puszki Elektryczne do Ścian Szkieletowych, Domowych • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

W ofercie sklepu ABCelektro znajdują się puszki elektryczne przystosowane do specyfiki ścian szkieletowych, zapewniające funkcjonalność, a przede wszystkim bezpieczeństwo montowanych instalacji. Są one dostosowane do łatwego montażu w drewnie, tworząc zamkniętą instalację z peszlami. Puszki elektryczne do domów szkieletowych charakteryzują się też wysokim poziomem szczelności, co przekłada się na wyższy poziom ochrony podczas pożaru. Odpowiedni dobór puszki zapewnia skuteczne zabezpieczenie instalacji i przegrody budowlanej, dlatego w przypadku jakichkolwiek wątpliwości, który produkt zamówić, zapraszamy do kontaktu.

Puszki elektryczne do ścian szkieletowych – zastosowanie

Kiedy stosuje się puszki elektryczne do ścian szkieletowych? Elementy te wykorzystuje się w przypadku tzw. pustych ścian – wówczas prowadzi się instalację pod ściankami z regipsu lub boazerii. Puszki do domów szkieletowych są rozwiązaniem stosowanym i kojarzonym przede wszystkim z budownictwem skandynawskim, natomiast także w Polsce poszukuje się tego rodzaju elementów. Puszki elektryczne tego typu mocuje się od wewnętrznej strony ściany, rozpoczynając od wywiercenia otworu montażowego. Wykazują się dużą odpornością na działanie wysokich temperatur. Oprócz tego każda puszka elektryczna do domu szkieletowego jest samogasnąca i bezhalogenowa.

Jako profesjonalny sklep elektryczny zapewniamy nie tylko pomoc przy wyborze odpowiedniego produktu, ale również dbamy o wysoki standard obsługi. Dzięki temu jesteśmy idealnym dostawcą do nawiązania dłuższej współpracy.

Puszki elektryczne do domów szkieletowych – produkty renomowanego producenta

Kompletując asortyment dla ABCelektro, szczególną wagę przykładamy do jakości produktów. Wiemy, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie przewodów, dlatego oferujemy wyłącznie puszki do konstrukcji szkieletowej od renomowanego producenta – niemieckiej firmy Kaiser, która wdraża nowoczesne rozwiązania w swoich produktach. Jako sklep internetowy zapewniamy również szybką wysyłkę zamówionych puszek elektrycznych do ścian szkieletowych. Wiemy, jak istotny jest dla naszych klientów czas realizacji zamówienia oraz jego dobra cena.

W naszej ofercie puszek elektrycznych posiadamy również: puszki do konstrukcji betonowej, puszki do instalacji natynkowej i puszki do instalacji podtynkowej.

close

Lista życzeń