Czujniki poziomu (2 produktów)
Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Czujniki poziomu cieczy pływakowe

Ilość produktów: 21

Wyświetlanie 1-21 z 21 elementów
Czujniki Poziomu Cieczy, Pływakowe • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Internetowy sklep elektryczny ABCelektro oferuje bezawaryjne czujniki poziomu cieczy, które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, wspierając m.in. automatykę. Urządzenia umożliwiają monitorowanie poziomu substancji oraz określenie szczelności lub skali wycieku na podstawie zgromadzonych danych, co pozwoli w przyszłości uniknąć awarii. Dostępne w naszym sklepie czujniki poziomu cieczy zapewniają wysoką precyzję i szybkość odczytu – poszczególne modele różnią się między sobą parametrami i funkcjonalnością.

Czujniki poziomu cieczy pływakowe – zastosowanie

Wykorzystywane do monitorowania różnych substancji, czujniki poziomu cieczy pływakowe są powszechnie stosowane w robotyce, w firmach transportowych, w zbiornikach zawierających substancje spożywcze, czy w zakładach chemicznych. Urządzenia umożliwiają regularne pomiary, choć wiele branż korzysta z czujników poziomu wody także w celach inwentaryzacyjnych. Pływakowe czujniki poziomu cieczy w zbiorniku często mogą pracować w substancjach agresywnych – warto więc zwrócić uwagę lub dopytać o stopień ochrony produktu. Klienci sklepu ABCelektro zawsze mogą mieć jednak pewność, że czujniki pływakowe zapewniają precyzję pomiaru oraz bezawaryjną pracę przez długi czas.

Niezawodne czujniki poziomu cieczy

Od lat dostarczamy naszym klientom elementy automatyki przemysłowej, takie jak pływakowy czujnik poziomu cieczy w zbiorniku. Cena danego urządzenia zależy od jego parametrów, ale jako internetowy sklep elektryczny zapewniamy przystępne ceny wynegocjowane z dostawcami oraz korzystne warunki płatności. Pływakowy sygnalizator poziomu cieczy działa zgodnie z zasadami magnetyki, informując o niskim lub wysokim poziomie substancji – urządzanie może również zarządzać tym poziomem. Dzięki temu jest tak często wykorzystywany w sprzętach AGD oraz stanowi wsparcie w procesach automatyki, mechaniki, a także informatyki i telekomunikacji. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie czujniki pływakowe cieczy sprawdzonych producentów, co daje pewność, że zamówienie spełni oczekiwania każdego klienta.

W naszej ofercie czujników poziomu posiadamy również: czujniki poziomu materiałów sypkich i pojemnościowe czujniki poziomu cieczy

close

Lista życzeń