Kategorie
Producenci
Katalogi
Promocje
Blog
Współpraca B2B
O nas
Filtry
Cena
0
0
-
Certyfikaty EC
Funkcja
Konstrukcja, mocowanie
Maksymalny prąd obciążenia
Materiał obudowy
Normy
Oznaczenie ATEX
Rodzaj wyjścia
Sposób ochrony
Zwłoka czasowa ANTI-WAVE
Rodzaj napięcia
Stopień ochrony (IP)
Napięcie zasilania [V]
Masa [g]
Do stref zagrożonych wybuchem pyłu
Maksymalna temperatura medium (ciągła) [°C]
Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla pyłów
Regulacja czułości [kOhm]
Pobór mocy [VA/W]
Minimalna temperatura medium (ciągła) [°C]
Maksymalne ciśnienie robocze przy 20°C [bar]
Dostępność
Producent
Seria
Kategoria:

Czujniki poziomu materiałów sypkich i łopatkowych oraz rotacyjnych

Czujniki poziomu materiałów sypkich
Znaleziono
22
/ 2
Znaleziono
22
/ 2

Czujniki poziomu materiałów sypkich

Procesy automatyzacji wspierają czujniki poziomu materiałów sypkich, bez których trudno byłoby dzisiaj wyobrazić sobie funkcjonowanie wielu linii produkcyjnych i nie tylko. Dzięki temu możliwa jest skuteczna organizacja logistyki i optymalizacja zadań w przedsiębiorstwach. Z tego też względu ważna jest decyzja, który produkt wybrać – łopatkowy czujnik poziomu materiałów sypkich czy rotacyjny. Doradzamy naszym klientom najlepsze dostępne rozwiązania, dbając o dopasowanie parametrów sondy do danej aplikacji. Zapoznaj się z ofertą sklepu ABCelektro w kategorii czujniki poziomu materiałów sypkich.

Czujniki poziomu materiałów sypkich – zastosowanie

Istnieje wiele sposobów dokonywania pomiarów w zbiorniku, dlatego należy dostosować czujnik poziomu materiałów sypkich do aplikacji. Wygląda to nieco inaczej niż w przypadku cieczy, ponieważ materiały stałe nie zachowują się w taki sam sposób – są jednak dostępne detektory, które mają uniwersalne zastosowanie.

W większości przypadków czujniki poziomu materiałów sypkich dostępne w naszym sklepie internetowym wykorzystuje się w silosach zbożowych oraz w ogóle w branży spożywczej. Poza korzystną ceną urządzenia charakteryzują się wysoką wytrzymałością mechaniczną, łatwą regulacją czułości, a także dobrą odpornością na zabrudzenia. Jako profesjonalny sklep elektryczny zapewniamy też pomoc przy wyborze odpowiedniego produktu, dzięki czemu czujnik poziomu materiałów sypkich spełni swoje zadanie.

Szybka obsługa w sklepie ABCelektro

Podobnie jak wielu naszych klientów, my również prowadzimy biznes, dlatego doskonale wiemy, jak ważny jest czas realizacji dostaw. Zapewniamy szybką reakcję obsługi ABCelektro na zapytania, a także sprawną wysyłkę zamówionych czujników poziomu materiałów sypkich i innych produktów z oferty.

Jesteśmy też elastyczni, dlatego proponujemy atrakcyjne warunki płatności, w tym możliwość odroczenia płatności. To jeden z powodów, dla których warto wybrać sklep internetowy ABCelektro na swojego zaufanego dostawcę łopatkowych czy rotacyjnych czujników poziomu materiałów sypkich.