Czujniki poziomu (2 produktów)
Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Czujniki poziomu cieczy pojemnościowe

Ilość produktów: 67

Wyświetlanie 1-24 z 67 elementów
Czujniki Poziomu Pojemnościowe, Cieczy • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Asortyment sklepu ABCelektro obejmuje m.in. czujniki poziomu cieczy pojemnościowe, które wykorzystuje się również do monitorowania stanu materiałów sypkich. Są one dostępne w dwóch stopniach ochrony – IP40 oraz IP65, co stanowi skuteczne zabezpieczenie przed działaniem pyłów i wody. Pojemnościowe czujniki poziomu cieczy z naszej oferty charakteryzują się bezawaryjnością i precyzją działania, dlatego znajdują zastosowanie w wielu branżach. Klienci sklepu ABCelektro mogą liczyć na szybką dostawę zamówionych mierników oraz sprawną obsługę w przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości.

Wysokiej klasy czujniki poziomu cieczy pojemnościowe

Wiemy, że dla naszych klientów dobrze zaopatrzony sklep elektryczny to podstawa – szczególnie jeśli szukają dostawcy do długofalowej współpracy. Oferujemy czujniki poziomu pojemnościowe wykonane z trwałych, wysokiej jakości materiałów, które technologicznie umożliwiają precyzję pomiarów. Są to sprawdzone rozwiązania dopuszczone do kontaktu ze środkami spożywczymi. Dostępne w naszym sklepie internetowym czujniki poziomu cieczy pojemnościowe mogą mieć funkcję:

  • pojemnościowej detekcji poziomu cieczy i materiałów sypkich,
  • przewodnościowej detekcji poziomu cieczy, która wymaga dodatkowych elektrod.

Cena pojemnościowego czujnika poziomu cieczy zależy od jego parametrów – w ABCelektro zapewniamy jednak atrakcyjne warunki płatności, które ułatwiają zamówienie wybranych produktów.

Pojemnościowe czujniki poziomu cieczy – zastosowanie

Pojemnościowy czujnik poziomu wody sprawdza się w zbiorniku, którego ściany stanowią jednocześnie ograniczenie w stosowaniu urządzenia. Ściana takiego zbiornika nie powinna być wykonana z metalu, a jej grubość nie może przekroczyć możliwości pomiarowych sondy. Najczęściej wskaźniki poziomu pojemnościowe wykorzystuje się tam, gdzie nie powinno dojść do kontaktu żadnego z elementów miernika z badaną cieczą.

W ABCelektro zapewniamy nie tylko dobre ceny za pojemnościowe czujniki poziomu cieczy, ale przede wszystkim wsparcie przy wyborze odpowiedniego produktu. Dzięki temu nasi klienci unikają nietrafionych zamówień i korzystają z szybkiej dostawy, o którą dbamy.

W naszej ofercie czujników poziomu posiadamy również: czujniki poziomu materiałów sypkich, pływakowe czujniki poziomu cieczy.

close

Lista życzeń